تاریخ: ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۷

راه‌اندازی سرویس NFT شرکت Vkontakte

بزرگترین شبکه اجتماعی روسیه، Vkontakte، قابلیتی را راه‌اندازی کرده است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا مجموعه‌های دیجیتالی را در این پلتفرم آپلود کنند. دارندگان حساب همچنین می‌توانند در آینده آنها را بخرند و بفروشند زیرا شرکت قصد دارد بازاری برای توکن‌های غیرمثلی ایجاد کند.   کاربران Vkontakte برای نمایش NFT‌های خود، آنها […]

بزرگترین شبکه اجتماعی روسیه، Vkontakte، قابلیتی را راه‌اندازی کرده است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا مجموعه‌های دیجیتالی را در این پلتفرم آپلود کنند. دارندگان حساب همچنین می‌توانند در آینده آنها را بخرند و بفروشند زیرا شرکت قصد دارد بازاری برای توکن‌های غیرمثلی ایجاد کند.
 
کاربران Vkontakte برای نمایش NFT‌های خود، آنها را به عنوان آواتار تنظیم می‌کنند
صفحه کریپتوی پورتال خبری تجاری روسی RBC به نقل از وب‌سایت RBC گزارش داد، شبکه رسانه‌های اجتماعی پیشرو در بخش روسی زبان، Vkontakte (VK)، یک سرویس NFT را همراه با یک دوره آموزشی در مورد توکن‌های غیرمثلی (NFT) معرفی کرده است. شرکت.
 

مارینا کراسنووا، مدیرعامل VK و الکساندر توبول، مدیر ارشد فناوری، طی ارائه‌ای در مسکو اعلام کردند که ویژگی‌های جدید ظرف چند روز برای همه کاربران در دسترس خواهند بود. گزینه VK NFT به صاحبان کلکسیون‌های دیجیتال اجازه می‌دهد آنها را به حساب‌های خود منتقل کنند.

 

علاوه بر این، توکن‌ها را می‌توان به عنوان آواتار استفاده کرد یا در یک ویترین خاص در نمایه ارائه کرد. برای انجام این کار، باید کیف پول کریپتویی خود را به حساب خود پیوند دهید.

 
Krasnova اظهار داشت:
وظیفه ما ساده کردن تعامل کاربر با NFT و تبدیل آن به یک فناوری انبوه است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید