تاریخ: ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳

راه‌اندازی مجموعه NFT ترامپ

چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ، از راه‌اندازی NFTهای جدید خود در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۲ خبر داد. ترامپ مجموعه NFT را از طریق حساب Truth Social خود فاش کرد و رئیس جمهور سابق گفت که NFTها یک هدیه عالی برای کریسمس خواهند بود.   رئیس‌جمهور سابق گفت مجموعه NFT شامل جوایز منحصربفرد […]

چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ، از راه‌اندازی NFTهای جدید خود در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۲ خبر داد. ترامپ مجموعه NFT را از طریق حساب Truth Social خود فاش کرد و رئیس جمهور سابق گفت که NFTها یک هدیه عالی برای کریسمس خواهند بود.
 
رئیس‌جمهور سابق گفت مجموعه NFT شامل جوایز منحصربفرد مرتبط با ترامپ هستند
دونالد ترامپ امیدوار است بتواند دوباره همراهی آمریکایی‌ها را داشته باشد زیرا این تاجر و شخصیت رسانه‌ای مجموعه NFT خود را در روز پنجشنبه معرفی کرد. NFTها را می‌توان در collecttrumpcards.com مشاهده کرد و طبق پورتال وب، کارت‌های معاملاتی NFT ترامپ با استفاده از بلاکچین Polygon ساخته می‌شوند. دلیل اینکه ترامپ از Polygon استفاده کرد این است که این شبکه خود را دوستدار محیط زیست و بدون انتشار کربن توصیف می‌کند که آن را برای محیط زیست بهتر می‌کند. حساب رسانه اجتماعی ترامپ در Truth Social اولین مجموعه NFT را اعلام کرد.
 
ترامپ نوشت:
مجموعه رسمی کارت تجارت دیجیتال دونالد ترامپ من اینجاست! این کارت‌های محدود، هنر شگفت‌انگیز زندگی و حرفه من را نشان می‌دهند.
 
چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده گفت:
همه کارت‌های تجارت دیجیتال ترامپ مورد علاقه خود را جمع‌آوری کنید، بسیار شبیه به یک کارت بیسبال است، اما امیدوارم بسیار هیجان انگیزتر باشد. کارت‌های خود را اکنون دریافت کنید. هر عدد فقط ۹۹ دلار یک هدیه کریسمس عالی خواهد بود. منتظر نباش چون به اعتقاد من، آنها خیلی سریع فروخته خواهند شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید