تاریخ: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

رشد قوی اقتصاد Defi

توکن‌های قراردادهای هوشمند و اقتصاد مالی غیرمتمرکز (DeFi) در ماه گذشته در حال افزایش بوده و در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است. ارزش بازار اقتصاد توکن پلتفرم قرارداد هوشمند ۷۸ میلیارد دلار در ۳۰ روز گذشته افزایش یافته است و از ۲۴۳ میلیارد دلار به ۳۲۱ میلیارد دلار فعلی افزایش یافته است. علاوه بر […]

توکن‌های قراردادهای هوشمند و اقتصاد مالی غیرمتمرکز (DeFi) در ماه گذشته در حال افزایش بوده و در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است. ارزش بازار اقتصاد توکن پلتفرم قرارداد هوشمند ۷۸ میلیارد دلار در ۳۰ روز گذشته افزایش یافته است و از ۲۴۳ میلیارد دلار به ۳۲۱ میلیارد دلار فعلی افزایش یافته است. علاوه بر این، کل ارزش قفل شده در امور مالی غیرمتمرکز (defi) 5.39 میلیارد دلار در همان بازه زمانی افزایش یافته است.
 
توکن‌های قرارداد هوشمند سودهای دو رقمی را به رهبری Oneledger ،Harmony و Waves تجربه می‌کنند
حداقل می‌توان گفت، زمستان سختی در حوزه کریپتو بوده است و پس از ورشکستگی‌های متعدد در صنعت و دارایی‌های کریپتو که به شدت آسیب دیده اند، این دو هفته، خوب بوده است. آخرین و یکی از غم انگیزترین نابودی‌ها در سال گذشته، ۶۸ روز پیش رخ داد که FTX ورشکسته بود و این شرکت در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ درخواست حمایت از ورشکستگی داد. اقتصاد کریپتو در طی دو هفته گذشته افزایش یافت. در ماه نوامبر و تا دسامبر عملکرد ضعیف بازار، تعطیلات پایان سال را تلخ کرده بود.
 

تقریباً ۳۰ روز پیش، در ۱۸ دسامبر ۲۰۲۲، اقتصاد توکن‌های قرارداد هوشمند ۲۴۳ میلیارد دلار ارزش داشت و مقدار زیادی از سکه‌ها ارزش قابل توجهی را از دست دادند. به عنوان مثال، اتریوم (ETH) در آن هفته ۶.۱ درصد و کاردانو (ADA) 14.4 درصد کاهش یافت.

 

تمام ده سکه قرارداد هوشمند پیشرو در آن هفته در برابر دلار آمریکا کاهش دو رقمی یافتند. اما طی ماه گذشته، اقتصاد توکن پلتفرم قرارداد هوشمند ۷۸ میلیارد دلار رشد کرد و تا ۱۷ ژانویه ۲۰۲۳، ارزش کل به ۳۲۱ میلیارد دلار رسید.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید