تاریخ: ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۱

رشد ۵۱ درصدی بیمه های آتش سوزی بیمه “ما” در سال ۱۴۰۱

حجم تقاضای خرید بیمه نامه بیمه آتش سوزی شرکت بیمه “ما”، در سال ۱۴۰۱ در مقایسه با مدت مشابه سال ۱۴۰۰، بیش از ۵۰ درصد رشد کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه “ما” ،  انوری مدیر بیمه های آتش سوزی با اعلام این خبر اظهار داشت: بیمه “ما” در سال ۱۴۰۱ با رویکردی متفاوت در راستای تحقق اهداف پیش بینی شده اقدام کرده و موفق به کسب رشد ۵۱ درصدی در رشته آتش سوزی شده است .
انوری تصریح کرد: ارائه نرخ های فنی و اخذ بهای خطر از مشتریان و پرداخت به موقع خسارت از اهداف شبکه فرآیندی مذکور بوده است. همچنین ارائه طرح های مختلف بیمه ای، بررسی ریسک ها به صورت حرفه ای ، ارائه مشاوره به مشتریان بزرگ در زمینه مدیریت ریسک و کنترل عوامل ایجاد خطر ، آموزش های سیستمی به شبکه فروش ، تقویت و بهینه سازی ساز وکار نیروهای صف ، هدایت شبکه فروش به سمت تحلیل نقاط ضعف و قوت ریسک های انتخابی از عمده اقدامات راهبردی در پیشرفت و رشد این رشته بوده است.
وی  افزود: در سال گذشته، ۲۲۶۸ فقره حواله خسارت صادر شد . همچنین ضمن اعزام تیم های کارشناسی به مناطق زلزله زده شهرستان خوی و ارزیابی خسارت های وارد شده به اموال بیمه گذاران، خسارتی معادل ۳۸/۵ میلیارد ریال پرداخت کردیم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید