تاریخ: ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۲

رشد ۱۰ درصدی ریپل ظرف یک هفته

با توجه به تحولات مثبت در پرونده‌ی حقوقی ریپل، قیمت توکن آن به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، جریان شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از شرکت ریپل به چالش و مانع بزرگی در برابر پیشرفت این شرکت و همچنین، رشد قیمت توکن بومی آن تبدیل شده است. با وجود این، به تازگی تحولات مثبت در این پرونده‌ی حقوقی به نفع ریپل باعث ایجاد هیجان و احساسات مثبتی در بازار شده‌اند.
تیم حقوقی شرکت ریپل مدتی است قصد دارد از اسناد مربوط به مذاکرات داخلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا پس از سخنرانی یکی از مدیران سابق آن در ماه ژوئن ۲۰۱۸ به عنوان مدرکی برای رد ادعای این کمیسیون مبنی بر اوراق بهادار بودن ریپل استفاده کند. به همین خاطر، مقامات این کمیسیون از ارائه‌ی این اسناد به دادگاه سر باز زدند. با وجود این، قاضی پرونده به تازگی از این نهاد قانونی خواسته است، اسناد مربوط به سخنرانی ویلیام هینمن را به دادگاه ارائه دهد. به محض انتشار این خبر، روند صعودی قیمت ریپل (XRP) آغاز شد.

قیمت ریپل ظرف یک هفته‌ی اخیر رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. امروز نیز ریپل همچنان جامه‌ی سبز به تن داشته و به نظر می‌رسد مومنتوم صعودی در بازار این التکوین همچنان حفظ شده است. بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۹:۰۰ صبح روز یک‌شنبه ۲۱ می / ۳۱ اردیبهشت – ریپل با ۱.۱۰ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۰.۴۶۸۹ معامله می‌شود. ظرف بیست و چهار ساعت اخیر، قیمت ریپل در محدوده‌ی کف ۰.۴۶۳۵ دلار تا سقف ۰.۴۷۰۸ دلار در نوسان بوده است. همچنین، عملکرد هفتگی ریپل تاکنون بسیار درخشان بوده است. ارزش این التکوین نسبت به هفت روز گذشته ۹.۸۴ درصد افزایش یافته است.
با وجود این، حجم کل معاملات بیست و چهار ساعته‌ی ریپل اکنون با ۵۵.۰۲ درصد کاهش به رقم ۴۴۵,۲۶۹,۸۶۸ دلار رسیده است. از سویی دیگر، ارزش ریپل در برابر رهبران بازار کریپتو تقویت شده است. در حال حاضر، ارزش ریپل در برابر بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به ترتیب ۰.۰۱ و ۰.۸۲ درصد افزایش یافته است.
همچنین، ارزش کل بازار ریپل هم‌اکنون با ۱.۱۰ درصد افزایش به رقم ۲۴,۳۲۱,۷۵۴,۳۴۸ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون ریپل یک رتبه پایین‌تر از یواس‌دی کوین (USDC) و یک رتبه بالاتر از کاردانو (ADA) کماکان در جایگاه ششم قرار دارد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید