تاریخ: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۹:۲۲

رشد ۱۶ درصدی لایت‌کوین در یک هفته

لایت‌کوین ظرف یک هفته‌ی گذشته نسبت به سایر ارزهای دیجیتال برتر بازار عملکرد بهتری را به نمایش گذاشته و بیش از ۱۶ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌های‌ وب‌سایت کوین مارکت کپ، لایت کوین (LTC) ظرف یک هفته‌ی گذشته عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته است. با وجود آن‌که ارزهای دیجیتال برتر بازار نظیر بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) نوسان‌های بالایی را تجربه کرده‌اند، ولی همچنان در یک محدوده‌ی ثابت قیمت باقی مانده‌‌اند. هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب در حوالی ساعت ۱۱:۳۰ روز چهارشنبه ۱۷ می / ۲۷ اردیبهشت، بیت کوین همچنان روی مرز ۲۷,۰۰۰ دلار حرکت می‌کند. در حال حاضر، پادشاه ارزهای دیجیتال با ۰.۲۸ درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت ۲۷,۰۱۱ دلار معامله می‌شود.
محبوب‌ترین التکوین بازار یعنی اتریوم (ETH) هم‌اکنون تنها با ۰.۳۰ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۱,۸۱۹ دلار معامله می‌شود. سایر ارزهای دیجیتال برتر بازار به غیر از ریپل (XRP) در وضعیت مشابه‌ای به سر می‌برند. ریپل تحت تاثیر اخبار امیدوارکننده‌ای از دادگاه خود رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. ظاهرا قاضی دادگاه درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا را برای پنهان کردن اسناد مربوط به سخنرانی ویلیام هینمن – یکی از مدیران سابق این نهاد – رد کرده است. این فرد چند سال پیش اعلام کرده بود که اتریوم جزء اوراق بهادار نیست.
به این ترتیب، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب، ریپل با ۵.۷۰ درصد افزایش نسبت به روز گذشته،‌ با قیمت ۰.۴۴۸۹ دلار معامله می‌شود. ارزش آن نسبت به هفت روز گذشته نیز ۵.۰۱ درصد افزایش یافته است.
در حال حاضر،‌ ارزش کل بازار کریپتو با ۰.۱۳ درصد افزایش به رقم ۱.۱۳ تریلیون دلار رسیده است. همچنین، حجم کل معاملات بیست و چهار ساعته‌‌ی بازار کریپتو نیز هم‌اکنون ۰.۱۳ درصد افزایش یافته و در حدود ۲۵.۶۰ میلیارد دلار است.

در میان ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار، هم‌اکنون لایت کوین از لحاظ عملکرد هفتگی در صدر قرار دارد. ارزش لایت کوین نسبت به هفت روز گذشته تاکنون ۱۶.۱۹ درصد افزایش یافته است. از سویی دیگر، کانفلاکس (CFX) با ۲۱.۵۱ درصد افزایش نسبت به هفت روز گذشته، بهترین عملکرد هفتگی را در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار به خود اختصاص داده است. پس از آن، لیدو دائو (LDO) قرار دارد. ارزش لیدو دائو نسبت به هفت روز گذشته ۱۸.۹۴ درصد افزایش یافته است. در بین ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر، لایت کوین پس از کانفلاکس و لیدو دائو بهترین عملکرد هفتگی را از خود به نمایش گذاشته است.

هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب، لایت کوین با ۵.۳۰ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۹۲.۳۳ دلار معامله می‌شود. ظرف بیست و چهار ساعت گذشته، قیمت لایت کوین در محدوده‌ی کف ۸۷.۶۳ دلار تا سقف ۹۳.۲۷ دلار در نوسان بوده است. همچنین، حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی لایت کوین اکنون با ۲۰.۱۵ درصد افزایش به رقم ۸۶۲,۹۶۰,۱۶۹ دلار رسیده است.

به علاوه، ارزش کل بازار لایت کوین نیز در حال حاضر ۵.۳۱ درصد افزایش یافته و در حدود ۶,۷۳۴,۱۳۱,۹۵۵ دلار است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، لایت کوین یک رتبه پایین‌تر از پالیگان (MATIC) و یک رتبه بالاتر از ترون (TRX) در جایگاه یازدهم قرار دارد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید