تاریخ: ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

رشد ۶۰ درصدی قیمت هلیوم در یک هفته‌ اخیر

هلیوم جزء سه توکنی است که تاکنون بهترین عملکرد هفتگی را از خود به نمایش گذاشته‌اند. ارزش هلیوم نسبت به هفت روز گذشته ۶۰٪ افزایش یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، هلیوم (HNT) هم‌اکنون در حوالی ساعت ۱۵:۳۰ روز چهارشنبه ۱۸ ژانویه / ۲۸ دی، با ۱.۶۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۳.۱۴ درصد معامله می‌شود. عملکرد هفتگی این توکن تاکنون بسیار درخشان بوده، زیرا ارزش آن نسبت به هفت روز گذشته ۵۹.۷۸ درصد افزایش یافته است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی هلیوم (HNT) نیز با ۸۷.۶۳ درصد افزایش به ۷,۲۳۰,۱۴۱ دلار رسیده است.

با افزایش ۱.۶۱ درصدی قیمت آوه در روز جاری، ارزش کل بازار این التکوین نیز ۱.۵۲ درصد افزایش یافته و هم‌اکنون به ۶۹۹,۲۰۴,۸۲۸ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، هلیوم یک رتبه پایین‌تر از نسخه‌ی اثبات کار اتریوم (ETHW) و یک رتبه بالاتر از فی‌ یو‌اس‌دی (FEI) در جایگاه هفتاد و نهم قرار دارد.

با توجه به افزایش قیمت آوه در روز جاری، ارزش آن در برابر دو ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) افزایش یافته است. ارزش آوه در برابر بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۱.۳۵ و ۰.۸۸ درصد تقویت شده است. به این ترتیب، اکنون هر یک واحد از توکن آوه معادل ۰.۰۰۰۱۴۷۸ بیت کوین یا ۰.۰۰۱۹۸۹ اتریوم ارزش دارد.
در حال حاضر، قیمت آوه در بالای خط میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه قرار گرفته و میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه را در حدود قیمت ۴.۳۱ دلار پیش رو دارد. آوه در مسیر صعودی خود برای نزدیک‌ شدن به میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه، ابتدا باید از سه سطح مقاومت اصلی در قیمت‌های ۳.۳۰، ۳.۴۷، و ۳.۵۸ دلار عبور کند. در مقابل، چنان‌چه هلیوم نتواند مومنتوم صعودی خود را حفظ کند، ممکن است تا اولین سطح حمایت در قیمت ۳.۰۲ دلار سقوط کند. در صورت بسته شدن قیمت هلیوم در زیر این سطح، دومین سطح اصلی حمایت در قیمت ۲.۹۱ دلار می‌تواند از سقوط قیمت هلیوم جلوگیری کند. سومین سطح حمایت هلیوم در مسیر نزولی نیز در سطح ۲.۷۴ دلار قرار دارد.
هم‌اکنون، در میان بهترین ارزهای دیجیتال از لحاظ عملکرد هفتگی، هلیوم در رتبه‌ی سوم قرار دارد. در حال حاضر، بازار کریپتو شاهد رشد ۷۰ درصدی قیمت دیسنترالند در یک هفته است. به این ترتیب، در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار، دیسنترالند (MANA) بهترین عملکرد هفتگی را از خود به نمایش گذاشته است. فرکس شیر (FXS) نیز با رشد ۶۱.۸۷ درصدی قیمت ظرف یک هفته‌ی اخیر، در جایگاه دوم قرار دارد.  

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید