تاریخ: ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۲۲

رشد ۷ درصدی ترون در روز سرخ کریپتو

امروز بازار کریپتو بار دیگر جامه‌ی سرخ به تن کرده است. ولی در میان ارزهای دیجیتال برتر بازار، ترون تنها التکوینی است که رشد قابل توجهی را تجربه کرده.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کریپتوپوتیتو، بیت کوین (BTC) پس از شکست در آخرین تلاش خود برای غلبه بر سطح ۲۷,۰۰۰ دلار، در اوایل امروز حدود ۵۰۰ دلار کاهش یافت و به پایین‌ترین سطح چند روز اخیر خود رسید.
بیش‌تر التکوین‌های برتر بازار نیز امروز سرخ‌پوش هستند؛ در حال حاضر، ریپل (XRP)، پالیگان (MATIC)، سولانا (SOL)، و لایت کوین (LTC) نزدیک به ۲ درصد از ارزش خود را از دست داده‌اند.
 
بیت‌کوین همچنان در زیر ۲۷,۰۰۰ دلار
بیت کوین در هفته‌ی گذشته دو بار تلاش کرد تا سطح ۲۷,۵۰۰ دلار را به زیر بکشد، ولی در نهایت شکست خورد و به شدت به سطوح پایین‌تر سقوط کرد. شکست تلاش دوم بیت کوین از قبلی دردناک‌تر بود زیرا پس از این شکست، ارزش آن را تا سطح ۲۶,۴۰۰ دلار کاهش یافت.
بیت کوین در ۲۰ می / ۳۰ اردیبهشت موفق شد بخشی از زیان‌های خود را جبران کرده و قیمت را به حدود ۲۷,۰۰۰ دلار برساند. ولی این تلاش صعودی بار دیگر در حوالی قیمت ۲۷,۳۰۰ دلار متوقف شد. به این ترتیب، آخرین شکست بیت کوین در عبور از سطح ۲۷,۰۰۰ دلار به سقوط آن تا زیر سطح ۲۶,۶۰۰ دلار منجر شد.
بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۴:۰۰ روز دوشنبه ۲۲ می / ۱ خرداد – بیت کوین با ۰.۷۸ درصد کاهش نسبت به روز گذشته،‌ با قیمت ۲۶,۸۶۵ دلار معامله می‌شود. با وجود این، حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی بیت کوین اکنون با ۳۴.۲۸ درصد کاهش به رقم ۹,۹۴۷,۰۶۶,۶۰۷ دلار رسیده است.
 
ترون تنها سبزپوش در میان سرخ‌ها
از سویی دیگر، بیش‌تر التکوین‌هایی نیز که تا چند روز پیش وضعیت نسبتا مساعدی داشتند، امروز ناگهان سرخ‌پوش شدند. اتریوم (ETH) تاکنون کم‌تر از سایر التکوین‌ها زیان دیده است. هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب، اتریوم با ۰.۰۳ درصد کاهش به قیمت ۱,۸۱۶ دلار رسیده است.

بایننس کوین (BNB)، پولکادات (DOT)، کاردانو (ADA) و آوالانچ (AVAX) همگی حدود ۱ درصد ریزش قیمت را تجربه کرده‌اند.
با وجود این، ترون (TRX) تنها التکوین از بین ۳۶ ارز دیجیتال برتر است که امروز جامه‌ی سبز به تن دارد. هم‌اکنون، قیمت ترون با ۷ درصد افزایش به حدود ۰.۰۸ دلار رسیده است.
قیمت ترون نسبت به هفت روز گذشته نیز ۱۰.۶۵ درصد افزایش یافته است. ارزش کل بازار این التکوین در حال حاضر به ۷,۰۲۴,۸۶۰,۰۱۷ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، ترون یک رتبه پایین‌تر از سولانا و یک رتبه بالاتر از لایت کوین در جایگاه یازدهم قرار دارد.
 

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید