تاریخ: ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۶

رصد تراکنش‌های اروپایی کریپتو توسط بروکسل

کمیسیون اروپا تصمیم گرفته است تا پلتفرم‌های پردازش تراکنش‌های کریپتویی را برای ساکنان اتحادیه اروپا ملزم کند تا اطلاعات خود را با مقامات مالیاتی در اتحادیه به اشتراک بگذارند. بر اساس این پیشنهاد، همه ارائه‌دهندگان خدمات کریپتویی، صرف نظر از اینکه در کجا مستقر هستند، باید قوانین جدید را رعایت کنند.   اتحادیه اروپا الزامات […]

کمیسیون اروپا تصمیم گرفته است تا پلتفرم‌های پردازش تراکنش‌های کریپتویی را برای ساکنان اتحادیه اروپا ملزم کند تا اطلاعات خود را با مقامات مالیاتی در اتحادیه به اشتراک بگذارند. بر اساس این پیشنهاد، همه ارائه‌دهندگان خدمات کریپتویی، صرف نظر از اینکه در کجا مستقر هستند، باید قوانین جدید را رعایت کنند.
 
اتحادیه اروپا الزامات گزارش‌دهی جدیدی را برای پلتفرم‌های کریپتویی که به کاربران اروپایی خدمت می‌کنند، در نظر می‌گیرد
قدرت اجرایی در بروکسل قصد دارد قوانین شفافیت مالیاتی جدیدی را برای صنعت کریپتو اعمال کند. پیشنهادی که روز پنجشنبه اعلام شد به همه ارائه‌دهندگان خدمات مربوط می‌شود که تراکنش‌های دارایی‌های کریپتویی را برای مشتریان مقیم اتحادیه اروپا ارائه می‌کنند، نه تنها آن‌هایی که در آنجا مستقر هستند.
 

کمیسیون اروپا (EC) اصرار دارد که در حال حاضر، مقامات مالیاتی در بلوک فاقد اطلاعات مورد نیاز برای نظارت بر درآمدهای به دست آمده با استفاده از ارزهای دیجیتال هستند. آنها در توانایی خود برای اطمینان از پرداخت مؤثر عوارض در حالی که اروپایی‌ها درآمدهای مالیاتی خود را از دست می‌دهند، محدود هستند.

 
کمیسیون تشریح کرد:
مقررات جدید که به منظور تکمیل قوانین بازار دارایی‌های دیجیتال (MiCA) و قوانین ضد پولشویی توافق شده در اوایل سال جاری است، باید توانایی کشورهای عضو را برای کشف و مقابله با تقلب مالیاتی، فرار مالیاتی و اجتناب مالیاتی بهبود بخشد.
 

الزامات گزارش‌دهی برای همه ارائه‌دهندگان خدمات کریپتو، صرف نظر از اندازه و مکان آنها که تراکنش‌های مشتریان ساکن در اتحادیه اروپا را پردازش می‌کنند، اعمال می‌شود. عدم انطباق جدی جریمه‌هایی با حداقل سطح تعیین شده معتبر در سراسر اتحادیه ایجاد می‌کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید