تاریخ: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

رقابت Osprey و Justin Sun برای کنترل Grayscale GBTC

پس از اتهامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه صرافی رمزارز Gemini و وام‌دهنده ارز دیجیتال جنسیس، بنیانگذار ترون، جاستین سان به مطبوعات گفت که ممکن است بتواند دارایی‌هایی را از جنسیس تا ۱ میلیارد دلار خریداری کند، بسته به ارزیابی آنها از جنسیس. علاوه بر این، Osprey، مدیر سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال، نامه‌ای […]

پس از اتهامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه صرافی رمزارز Gemini و وام‌دهنده ارز دیجیتال جنسیس، بنیانگذار ترون، جاستین سان به مطبوعات گفت که ممکن است بتواند دارایی‌هایی را از جنسیس تا ۱ میلیارد دلار خریداری کند، بسته به ارزیابی آنها از جنسیس. علاوه بر این، Osprey، مدیر سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال، نامه‌ای سرگشاده به بری سیلبرت از DCG منتشر کرده است تا مدیریت بیت کوین تراست گری اسکیل (GBTC) وی را در دست بگیرد.
 
Osprey تغییرات مدیریتی را در Grayscale GBTC در نامه سرگشاده به DCG پیشنهاد می‌کند
در ۱۲ ژانویه ۲۰۲۳، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اتهاماتی را علیه صرافی ارز دیجیتال Gemini و وام‌دهنده ارزهای دیجیتال جنسیس گلوبال کپیتال ارائه کرد. وام‌دهنده ارزهای دیجیتال جنسیس گلوبال کپیتال یکی از شرکت‌های تابعه DCG است. رگولاتور ادعا می‌کند که این دو سازمان در یک ارائه اوراق بهادار ثبت نشده شرکت کردند.
 

SEC گفت که تقریباً سه سال پیش، Gemini و Genesis به سرمایه‌گذاران این فرصت را دادند که در ازای وعده جنسیس برای پرداخت بهره دارایی‌های دیجیتال را وام دهند. اتهامات SEC به دنبال دو نامه نوشته شده توسط کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران Gemini و نامه اخیر سهامداران توسط سیلبرت در رد اتهامات صورت گرفت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید