تاریخ: ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

رهگیری وجوه مرتبط با Alameda

در ۲۷ دسامبر ۲۰۲۲، تعدادی از محققان onchain متوجه شدند که وجوه متصل به Alameda Research و FTX جابجا شده و با توکن‌های دیگر مبادله شده‌اند. گزارش‌ها نشان می‌دهند هکری که به عنوان FTX Accounts Drainer شناخته می‌شود، مبالغ زیادی از توکن‌های ERC20 را با دارایی‌های دیجیتالی مانند تتر، اتریوم و بیت کوین معامله کرده […]

در ۲۷ دسامبر ۲۰۲۲، تعدادی از محققان onchain متوجه شدند که وجوه متصل به Alameda Research و FTX جابجا شده و با توکن‌های دیگر مبادله شده‌اند. گزارش‌ها نشان می‌دهند هکری که به عنوان FTX Accounts Drainer شناخته می‌شود، مبالغ زیادی از توکن‌های ERC20 را با دارایی‌های دیجیتالی مانند تتر، اتریوم و بیت کوین معامله کرده است.
 
وجوه مرتبط با Alameda ‌Research با اتریوم، تتر و بیت کوین معامله شد
به نظر می‌رسد هر کسی که وجوهی را که زمانی به Alameda و FTX متصل شده بود کنترل می‌کند، شروع به جابجایی تعداد زیادی توکن ERC20 کرده است. به گفته محقق OXT Onchain Ergo، در توییتر، آدرس‌های مرتبط با Alameda شروع به تعویض ERC20 با ETH و USDT کردند. این محقق onchain افزود که این حرکت زنگ خطر بزرگی را به صدا در می‌آورد.
 
در پاسخ به توییت Ergo، کاراگاه onchain Zachxbt پاسخ داد و گفت:
وجوه در حال مبادله با بیت کوین است، در حالی که چهار آدرس مختلف BTC را به اشتراک گذاشته است.
 

این ۱، ۲، ۳، ۴ همان آدرس‌ها هستند. به هر آدرس تقریباً ۱۱.۹ بیت کوین به ارزش نزدیک به ۱۹۹ هزار دلار با استفاده از نرخ ارز امروزی بیت کوین ارسال شد. در موضوعی که توسط Ergo منتشر شد، شخصی پرسید که آیا حرکت‌های صندوق احتمالاً از انحلال دهندگان ناشی می‌شود یا خیر. Zachxbt وقتی توییت کرد، این ایده را رد کرد و گفت فکر نکنم آنها از Fixedfloat یا Changenow استفاده کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید