تاریخ: ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

روز سخت سم بنکمن فراید در دادگاه

سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX روز دوشنبه در دادگاه روز سختی را پشت سر گذاشت، بر اساس تعدادی از حساب‌ها که گفته می‌شد وکیل محلی SBF به نظر می‌رسد با تیم حقوقی خود در ایالات متحده در تضاد است. علاوه بر این، گزارش‌های دادگاه خاطرنشان کردند که SBF برای مدت طولانی چرت […]

سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX روز دوشنبه در دادگاه روز سختی را پشت سر گذاشت، بر اساس تعدادی از حساب‌ها که گفته می‌شد وکیل محلی SBF به نظر می‌رسد با تیم حقوقی خود در ایالات متحده در تضاد است. علاوه بر این، گزارش‌های دادگاه خاطرنشان کردند که SBF برای مدت طولانی چرت می‌زد و باید توسط یک مقام بیدار می‌شد.
 
روز SBF در دادگاه پس از نزدیک به یک هفته در زندان فاکس هیل به همین راحتی نمی‌گذرد
بر اساس تعدادی از گزارش‌ها در روز دوشنبه، سم بنکمن فراید (SBF) پس از رویداد گیج‌کننده در دادگاه به زندان فاکس هیل منتقل شد. وال استریت ژورنال (WSJ) در همان روز گزارش داد، جرون رابرتز، وکیل محلی SBF، در تضاد با تیم حقوقی SBF ایالات متحده ظاهر شد.
 

تریبون و سایر گزارش‌ها به تفصیل اشاره کردند که SBF به قاضی اشاره کرده بود که او هنوز کیفرخواست ایالات متحده خود را ندیده است. ظاهرا رابرتز از اینکه موکلش SBF قرار بود روز دوشنبه نیز در دادگاه حاضر شود، بی اطلاع بود. رابرتز به دادگاه اعلام کرد من از او درخواست نکردم که امروز صبح اینجا باشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید