تاریخ: ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

روسیه به فکر ساخت نیروگاه‌های جدید در سیبری است

وزیر انرژی روسیه اذعان کرد که افزایش مصرف برق در بخش ماینینگ کریپتو ممکن است مستلزم ساخت تاسیسات جدید تولید برق در سیبری باشد. پس از اینکه مقامات منطقه‌ای از پیشنهادی مبنی بر اعمال تعرفه‌های بالاتر برای روسهایی که در خانه‌های خود ارزهای دیجیتال ضرب می‌کنند، صرف نظر کردند، تقاضا همچنان در مناطق مسکونی افزایش […]

وزیر انرژی روسیه اذعان کرد که افزایش مصرف برق در بخش ماینینگ کریپتو ممکن است مستلزم ساخت تاسیسات جدید تولید برق در سیبری باشد. پس از اینکه مقامات منطقه‌ای از پیشنهادی مبنی بر اعمال تعرفه‌های بالاتر برای روسهایی که در خانه‌های خود ارزهای دیجیتال ضرب می‌کنند، صرف نظر کردند، تقاضا همچنان در مناطق مسکونی افزایش می‌یابد.
 
مقامات روسیه به زیرساخت‌های انرژی جدید و ظرفیت‌های تولید در مناطق استخراج کریپتو فکر می‌کنند
نیکولای شولگینوف، وزیر انرژی روسیه، افزایش تقاضا برای برق از سوی ماینرهای ارزهای دیجیتال در برخی از مناطق سیبری که صنعت در حال گسترش است، تشخیص داده است. او به نقل از رسانه‌های محلی و رسانه‌های خبری کریپتویی اشاره کرد که ممکن است ظرفیت‌های تولید اضافی برای رفع نیازهای آنها ضروری باشد.
 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در روسیه

 

شولگینوف برنامه‌های خاصی را فاش نکرد، اما تصریح کرد که مقامات روسیه در این مناطق در حال بررسی توسعه بیشتر شبکه‌های انرژی مورد استفاده شرکت‌های ماینینگ و ساخت نیروگاه‌های بیشتر هستند. Bits.media گزارش داد که شبکه‌ها در جمهوری خاکاسیا و استان ایرکوتسک در حال حاضر بیشترین بار را تجربه می‌کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید