تاریخ: ۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۲

روسیه در حال سرکوب ماینینگ در مناطق مسکونی است

به گفته یک مقام ارشد وزارت انرژی، مقامات روسیه اکنون استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال را با استفاده از برق یارانه‌ای برای مردم تحت پیگرد قانونی قرار می‌دهند. شرکت‌های برق در حال شناسایی افزایش مصرف آنها هستند و سعی می‌کنند آنها را با نرخ‌های تجاری پرداخت کنند.   ماینرهای آماتور کریپتو در روسیه با وجود فقدان مقررات […]

به گفته یک مقام ارشد وزارت انرژی، مقامات روسیه اکنون استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال را با استفاده از برق یارانه‌ای برای مردم تحت پیگرد قانونی قرار می‌دهند. شرکت‌های برق در حال شناسایی افزایش مصرف آنها هستند و سعی می‌کنند آنها را با نرخ‌های تجاری پرداخت کنند.
 
ماینرهای آماتور کریپتو در روسیه با وجود فقدان مقررات برای استخراج خانگی تحت فشار هستند
پاول اسنیککارس معاون وزارت انرژی روسیه به مطبوعات روسیه فاش کرد که شرکت‌های توزیع برق در روسیه شروع به شناسایی مزارع ماینینگ در ساختمان‌های مسکونی با افزایش حجم مصرف انرژی و بارهای بیشتر روی شبکه در ایستگاه‌های فرعی کرده اند.
 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در روسیه

 

این مقام دولتی به روزنامه ایزوستیا گفت که مقامات به دنبال ماینرهای غیرقانونی هستند. در حالی که استخراج کریپتو هنوز تنظیم نشده است و چنین فعالیت‌هایی در حال حاضر به صراحت ممنوع نیست، شرکت‌های برق می‌توانند در دادگاه ثابت کنند که این مصرف‌کنندگان از برق برای نیازهای خانگی استفاده نمی‌کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید