تاریخ: ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳

رونمایی از لایحه جدید کریپتوی سناتورهای آمریکایی

دو سناتور آمریکایی، از جمله الیزابت وارن، لایحه‌ای دو حزبی برای تنظیم ارزهای دیجیتال ارائه کرده اند. به گفته مدافعان رمزارز، این لایحه با عنوان قانون ضدپولشویی دارایی‌های دیجیتال، مستقیم‌ترین حمله به آزادی شخصی و حریم خصوصی کاربران و توسعه‌دهندگان ارزهای دیجیتال است که تاکنون دیده‌ایم.   قانون مبارزه با پولشویی دارایی‌های دیجیتال ۲۰۲۲ راه‌اندازی […]

دو سناتور آمریکایی، از جمله الیزابت وارن، لایحه‌ای دو حزبی برای تنظیم ارزهای دیجیتال ارائه کرده اند. به گفته مدافعان رمزارز، این لایحه با عنوان قانون ضدپولشویی دارایی‌های دیجیتال، مستقیم‌ترین حمله به آزادی شخصی و حریم خصوصی کاربران و توسعه‌دهندگان ارزهای دیجیتال است که تاکنون دیده‌ایم.
 
قانون مبارزه با پولشویی دارایی‌های دیجیتال ۲۰۲۲ راه‌اندازی شد
سناتورهای آمریکایی الیزابت وارن و راجر مارشال قانون جدیدی را برای تنظیم بخش ارزهای دیجیتال در روز چهارشنبه معرفی کردند. لایحه آنها با عنوان قانون ضدپولشویی دارایی‌های دیجیتال ۲۰۲۲ (Digital Asset Anti-Money Laundering Act of 2022) به دنبال سرکوب پولشویی در صنعت کریپتو است.
 
سناتور وارن روز چهارشنبه در توییتی نوشت:
با بستن برخی از راه‌ها و اعمال برخی قوانین، می‌توانیم روش‌هایی را که کشورهای سرکش، الیگارش‌ها و اربابان مواد مخدر از رمزارزها برای پولشویی میلیاردها دلار، فرار از تحریم‌ها و تامین مالی تروریسم استفاده می‌کنند، سرکوب کنیم. من یک لایحه دو حزبی برای آن دارم.
 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در آمریکا

 

این قانون به شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه‌داری (FinCEN) دستور می‌دهد تا در صورت خطا طبق متن لایحه علیه ارائه‌دهندگان کیف پول نگهدارنده و بدون میزبانی، استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال، اعتبارسنجی‌ها یا سایر گره‌هایی را که ممکن است برای تأیید یا ایمن‌سازی تراکنش‌های شخص ثالث، شرکت‌کنندگان مستقل شبکه، از جمله جستجوگران MEV و سایر اعتباردهنده‌ها با کنترل پروتکل‌های شبکه به‌عنوان کسب‌وکارهای خدمات پولی، اقدام کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید