تاریخ: ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

رونمایی WEF از پلتفرم دهکده همکاری جهانی

مجمع جهانی اقتصاد (WEF) راه‌اندازی دهکده همکاری جهانی، پلتفرم متاورس خود را برای امسال اعلام کرده است. کلاوس شواب، رئیس WEF، قصد دارد از این نمایندگی داووس استفاده کند تا به مردم و رهبران اجازه دهد در دنیای مجازی ملاقات کنند و تلاش‌های همکاری جهانی را به طور مؤثر هماهنگ کنند.   WEF برای ترویج […]

مجمع جهانی اقتصاد (WEF) راه‌اندازی دهکده همکاری جهانی، پلتفرم متاورس خود را برای امسال اعلام کرده است. کلاوس شواب، رئیس WEF، قصد دارد از این نمایندگی داووس استفاده کند تا به مردم و رهبران اجازه دهد در دنیای مجازی ملاقات کنند و تلاش‌های همکاری جهانی را به طور مؤثر هماهنگ کنند.
 
WEF برای ترویج همکاری مبتنی بر متاورس
مجمع جهانی اقتصاد (WEF) از راه‌اندازی پلتفرم متاورس خود با نام دهکده همکاری جهانی (Global Collaboration Village) خبر داد. دنیای دیجیتالی که به گونه‌ای طراحی شده است شبیه شهر واقعی داووس باشد که در آن سازمان هر سال یک بار تشکیل جلسه می‌دهد، ظاهراً امکان همکاری کارآمدتر بین رهبران جهان را فراهم می‌کند.
 

به گفته کلاوس شواب، رئیس این سازمان، WEF قصد دارد از این دنیای جدید به عنوان راهی برای تبدیل جلسات داووس که معمولاً فقط یک هفته به طول می‌انجامد، به پروژه‌ای که امکان مصاحبه و گفتگو بین رهبران جهان را در تمام طول سال می‌دهد، استفاده کند.

 
شواب در مورد این خوشبین است، زیرا تأثیر سیاست‌های مورد بحث در داووس ممکن است از طریق بازخورد مداوم تقویت شود. او به مجله تایم گفت:
این می‌تواند همکاری جهانی را متحول کند.
 

این سازمان معتقد است که ملاقات از طریق آواتارها و نمایش‌های دیجیتال ممکن است خلاقیت پشت این جلسات را در مقایسه با جلسات ویدیویی که معمولاً در طول این رویدادها رخ می‌دهد، تقویت کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید