تاریخ: ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

رویای Crypto City در حال فروپاشی است

بنا بر گزارش‌ها، هنرمند سنگالی آمریکایی، Akon، به شرکت‌کنندگان در طرحش به اصطلاح برای نشان دادن قدردانی خود، اطمینان داد که هزینه کمک‌های مالی به آنها بازپرداخت خواهد شد. طبق گزارش‌ها، خواننده برای حمایت از این وعده ادعا کرد که حتی حاضر است یک تور جهانی فقط برای جبران همه آنها انجام دهد. با این […]

بنا بر گزارش‌ها، هنرمند سنگالی آمریکایی، Akon، به شرکت‌کنندگان در طرحش به اصطلاح برای نشان دادن قدردانی خود، اطمینان داد که هزینه کمک‌های مالی به آنها بازپرداخت خواهد شد. طبق گزارش‌ها، خواننده برای حمایت از این وعده ادعا کرد که حتی حاضر است یک تور جهانی فقط برای جبران همه آنها انجام دهد. با این حال، Akon در طی یک مصاحبه پذیرفت که باید قبل از تبلیغ آن (Crypto City) چیزهای بیشتری را در نظر می‌گرفت.
 
خواننده آماده انجام یک تور جهانی برای دارندگان توکن است
AKON، خواننده و تهیه‌کننده موسیقی R&B، گفته می‌شود که به حامیان سرخورده‌ای که منتظر بازپرداخت کمپین قدردانی او (TOA) بوده‌اند، قول بازپرداخت داده است. این هنرمند سنگالی آمریکایی همچنین به دارندگان TOA گفت که آماده است از سرمایه شخصی خود برای اطمینان از اجرای این وعده استفاده کند.
 
وی افزود:
من جدی هستم. من یک تور جهانی انجام می‌دهم تا همه آنها را پس بدهم.
 

TOA که در سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی شد، به حامیان مالی اولیه او داده شد. TOA نه تنها پیش درآمدی برای ارز دیجیتال akoin بود، بلکه گزارش شده است که به حامیان خود فرصتی برای خرید رمزارز داده است. با این حال، پس از بیش از دو سال انتظار، برخی از حامیان اولیه اعتماد خود را از دست داده اند و اکنون درخواست بازپرداخت می‌کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید