تاریخ: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

روی آوردن برزیلی‌ها به استیبل کوین‌ها

برزیلی‌ها به‌عنوان راهی برای محافظت از خود در برابر نوسانات شرایط اقتصادی به استیبل کوین روی می‌آورند. این اتفاق اکنون در پی روی کار آمدن دولت جدید لوئیس ایناسیو لولا داسیلوا رخ می‌دهد. بر اساس اظهارات مدیران صرافی، حجم معاملات استیبل کوین در سال ۲۰۲۲ به ویژه در دو ماه آخر سال افزایش یافته است. […]

برزیلی‌ها به‌عنوان راهی برای محافظت از خود در برابر نوسانات شرایط اقتصادی به استیبل کوین روی می‌آورند. این اتفاق اکنون در پی روی کار آمدن دولت جدید لوئیس ایناسیو لولا داسیلوا رخ می‌دهد. بر اساس اظهارات مدیران صرافی، حجم معاملات استیبل کوین در سال ۲۰۲۲ به ویژه در دو ماه آخر سال افزایش یافته است.
 
برزیلی‌ها از استیبل کوین‌ها به عنوان جایگزین دلار استفاده می‌کنند
محبوبیت استیبل کوین‌ها در برزیل در حال افزایش است زیرا سرمایه‌گذاران و شرکت‌ها به دنبال پناه بردن به دلار آمریکا برای محافظت در برابر نوسانات بازار دارایی هستند. مدیران چندین صرافی اعلام کرده اند که تقاضا برای استیبل کوین در سال ۲۰۲۲ در ماه‌های آخر سال به شدت افزایش یافته است.
 
خوزه آرتور ریبیرو، مدیر عامل Coinext، یک صرافی ملی، به روزنامه محلی O’Globo در مورد مزایای استفاده از استیبل کوین‌ها در مقابل استفاده از دلار در حساب‌های بانکی گفت. او بیان کرد:
استیبل کوین‌ها کارمزد مدیریت یا عملکرد پرداخت نمی‌کنند. کسانی که می‌دانند چگونه پول را مدیریت کنند ترجیح می‌دهند مدیریت را به خودشان بسپارند و استیبل کوین یک بازار کاملا نقد دارد که ۲۴ ساعت شبانه روز کار می‌کند و قیمت بازار را منعکس می‌کند.
 

Thales Freitas، مدیرعامل Bitso در کشور، نشان داد که حجم معاملات استیبل کوین در سال ۲۰۲۲ به میزان ۸۵ درصد رشد کرد و این پلتفرم علاقه بیشتر برزیلی‌ها به این دارایی‌های رمزنگاری شده را مشاهده کرد. او توضیح می‌دهد که شرکت‌های کوچک و متوسط و افرادی که به خارج از کشور می‌روند، کسانی هستند که تقاضا برای استیبل کوین‌ها را افزایش می‌دهند.

برچسب هااخبار استیبل کوین

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید