تاریخ: ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

زندان سم بنکمن فراید بسیار کثیف و آلوده است

بر اساس گزارش‌های محلی، مدیر عامل سابق FTX سم بنکمن فراید (SBF) در Good Spirits است و در واحد حداکثر امنیتی در Sick Bay نگهداری می‌شود. SBF در دپارتمان خدمات اصلاحی باهاما (BDOCS)، زندانی به نام فاکس هیل که به کثیف بودن معروف است، نگهداری می‌شود. سال گذشته این زندان به بدرفتاری با زندانیان متهم […]

بر اساس گزارش‌های محلی، مدیر عامل سابق FTX سم بنکمن فراید (SBF) در Good Spirits است و در واحد حداکثر امنیتی در Sick Bay نگهداری می‌شود. SBF در دپارتمان خدمات اصلاحی باهاما (BDOCS)، زندانی به نام فاکس هیل که به کثیف بودن معروف است، نگهداری می‌شود. سال گذشته این زندان به بدرفتاری با زندانیان متهم شد. کمیسر موقت باهاما، دوان کلیر، توضیح داد که SBF با تقریباً پنج زندانی دیگر در یک سلول است.
 
سم بنکمن فراید اکنون در یک زندان شلوغ و کثیف زندگی می‌کند
سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX پس از زندگی مجلل در Albany Place در ناسائو، باهاما، اکنون در واحد حداکثر امنیتی در بخش خدمات اصلاحی باهاما (BDOCS) مستقر شده است.
 

این زندان شهرت زیادی ندارد و طبق گزارش نیویورک پست، این زندان یک ندامتگاه بسیار آلوده و کثیف است. The Post همچنین جزئیاتی را ارائه می‌دهد که اعضای خانواده SBF در تلاش برای دریافت وعده‌های غذایی وگان برای مدیر سابق FTX بوده اند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید