تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

زیان خالص ۱ میلیارد دلاری Silvergate Capital

پایان فاجعه‌آمیز سال ۲۰۲۲ باعث زیان خالص ۱ میلیارد دلاری برای Silvergate Capital برای سه ماهه چهارم شده است.   Q4 ناامید کننده Silvergate Capital بانک متمرکز بر ارزهای دیجیتال، Silvergate Capital، به دلیل آشفتگی حاکم بر بخش دارایی‌های دیجیتال، ضرر خالص ۱ میلیارد دلاری را برای سه ماهه آخر سال ۲۰۲۲ گزارش کرد. این […]

پایان فاجعه‌آمیز سال ۲۰۲۲ باعث زیان خالص ۱ میلیارد دلاری برای Silvergate Capital برای سه ماهه چهارم شده است.
 
Q4 ناامید کننده Silvergate Capital
بانک متمرکز بر ارزهای دیجیتال، Silvergate Capital، به دلیل آشفتگی حاکم بر بخش دارایی‌های دیجیتال، ضرر خالص ۱ میلیارد دلاری را برای سه ماهه آخر سال ۲۰۲۲ گزارش کرد. این شرکت اخیراً نزدیک به نیمی از نیروی کار خود را در میان درخواست‌های انبوه برای خروج مشتریان از کار اخراج کرد.
 

سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲، با کاهش بازار و ورشکستگی شرکت‌ها، مهر تاریکی بر میراث کریپتو گذاشت. سیلورگیت کپیتال مستقر در کالیفرنیا گفت که این پویایی‌ها باعث ایجاد بحران اعتماد در سراسر اکوسیستم و آسیب مالی به چندین نهاد شده است.

 

کریپتو بانک در سه ماهه چهارم یک میلیارد دلار ضرر خالص به سهامداران عادی یا ۳۳.۱۶ دلار ضرر به ازای هر سهم مشترک گزارش کرد. همچنین درآمد خالص ۴۰.۶ میلیون دلار یا ۱.۲۸ دلار به ازای هر سهم برای سه ماهه سوم و درآمد خالص ۱۸.۴ میلیون دلار (۰.۶۶ دلار به ازای هر سهم) برای سه ماهه چهارم ۲۰۲۱ را نشان داد. این نهاد شاهد کاهش مشتریان دارایی دیجیتال بود، از ۱۶۷۷ در ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ به ۱۶۲۰ در پایان دسامبر.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید