تاریخ: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

سبقت گرفتن تعداد بیت کوین‌های روی آوالانچ از LN

اعضای جامعه کریپتو درباره تعداد بیت کوین‌هایی که به شبکه Avalanche متصل شده‌اند، بحث می‌کنند که اکنون از کل ارزش قفل شده در شبکه لایتنینگ بیشتر است. در زمان نگارش این مقاله، ۵,۴۹۳ بیت کوین در بلاکچین آوالانچ در گردش است، در حالی که شبکه لایتنینگ دارای ۵,۲۴۸ بیت کوین است.   تعداد بیت کوین‌های […]

اعضای جامعه کریپتو درباره تعداد بیت کوین‌هایی که به شبکه Avalanche متصل شده‌اند، بحث می‌کنند که اکنون از کل ارزش قفل شده در شبکه لایتنینگ بیشتر است. در زمان نگارش این مقاله، ۵,۴۹۳ بیت کوین در بلاکچین آوالانچ در گردش است، در حالی که شبکه لایتنینگ دارای ۵,۲۴۸ بیت کوین است.
 
تعداد بیت کوین‌های پل شده به آوالانچ از تعدادشان در شبکه لایتنینگ گذشته است
در هفته گذشته، طرفداران ارزهای دیجیتال در مورد افزایش تعداد بیت کوین (BTC) که به شبکه Avalanche (AVAX) پل شده است، بحث کرده اند. هفت روز پیش، دارایی کریپتو معروف به BTCb شاهد بود که عرضه آن از تعداد بیت کوین‌های قفل شده در شبکه لایتنینگ (LN) فراتر رفت. دلیل این امر این است که زمان بسیار کمتری برای شکست دادن مقدار کل قفل شده (TVL) یا ظرفیت LN طول کشید. در زمان نگارش، LN حدود ۵,۲۴۸ بیت کوین TVL دارد که با استفاده از قیمت‌های BTC امروزی، حدود ۱۲۰ میلیون دلار ارزش دارد.
 
یک هفته پیش در ۱۶ ژانویه، یکی از حامیان Avalanche (AVAX) معروف به Ojrdev در توییتی درباره تعداد بیت کوین‌های منتقل شده به زنجیره AVAX نوشت. اوجردف در توییتی نوشت:
آوالانچ بیش از آنچه در شبکه لایتنینگ قفل شده است بیت کوین (BTCb) انتقال داده است. مکانیسم اجماع آوالانچ نیز سریعتر از لایتنینگ است. بسیاری دیگر از حامیان AVAX موافقت کردند و این نقطه عطف را جشن گرفتند. در حالی که LN در حال حاضر دارای ۵,۲۴۸ BTC است، تعداد BTCb، طبق snowtrace.io، حدود ۵,۴۹۳ BTCb است که ارزش آن ۱۲۵.۵ میلیون دلار با استفاده از نرخ ارز فعلی BTC است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید