تاریخ: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

سختی استخراج شبکه بیت کوین افزایش یافت

سختی استخراج بیت کوین در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ با افزایش ۱۰.۲۶ درصدی به ۳۷.۷۳ تریلیون در بلاک ۷۷۲,۱۲۸ رسید. سختی شبکه اکنون به بالاترین حد خود رسیده است. این بدان معناست که به طور متوسط ۳۷.۷۳ تریلیون هش برای یافتن یک پاداش بلاک معتبر بیت کوین و افزودن آن به بلاکچین لازم است.   اولین […]

سختی استخراج بیت کوین در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ با افزایش ۱۰.۲۶ درصدی به ۳۷.۷۳ تریلیون در بلاک ۷۷۲,۱۲۸ رسید. سختی شبکه اکنون به بالاترین حد خود رسیده است. این بدان معناست که به طور متوسط ۳۷.۷۳ تریلیون هش برای یافتن یک پاداش بلاک معتبر بیت کوین و افزودن آن به بلاکچین لازم است.
 
اولین افزایش سختی ۲۰۲۳ از همه به جز یکی از افزایش‌های سختی در سال ۲۰۲۲ پیشی گرفت
از ساعت ۲۰:۱۵ به وقت شرقی یکشنبه ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳، تقریباً ۲۸۶.۳۶ اگزاهش در ثانیه (EH/s) هش‌ریت به بلاکچین بیت کوین (BTC) اختصاص داده شده است. شبکه بیت کوین در ساعت ۴:۱۱ بعدازظهر با یک هدف‌گذاری مجدد سختی مواجه شد. در بلاک ۷۷۲,۱۲۸ که منجر به افزایش ۱۰.۲۶٪ سختی شد.
 

سختی در هفته گذشته تقریباً ۳۴.۰۹ تریلیون بود و در روز یکشنبه به بالاترین حد تاریخ (ATH) 37.73 تریلیون رسید که یافتن بلاک BTC را سخت‌تر می‌کند. قبل از افزایش سختی ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳، بالاترین درجه سختی در بلاکچین بیت کوین ۳۶.۷۶ تریلیون در ۶ نوامبر ۲۰۲۲ بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید