تاریخ: ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶

سرایت FTX به صنعت هنوز تمام نشده است

اسکات مینرد، مدیر ارشد فناوری اطلاعات و رئیس شرکت Guggenheim Partners، معتقد است که از بین رفتن صرافی ارزهای دیجیتال FTX مشکلات بیشتری را برای شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند. او موضع خود را تکرار کرد که سقوط بازار می‌تواند برای صنعت مفید باشد زیرا می‌تواند پروژه‌های بی‌معنی را حذف کند.   دست و پنجه […]

اسکات مینرد، مدیر ارشد فناوری اطلاعات و رئیس شرکت Guggenheim Partners، معتقد است که از بین رفتن صرافی ارزهای دیجیتال FTX مشکلات بیشتری را برای شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند. او موضع خود را تکرار کرد که سقوط بازار می‌تواند برای صنعت مفید باشد زیرا می‌تواند پروژه‌های بی‌معنی را حذف کند.
 
دست و پنجه نرم کردن با مشکلات بیشتر
به گفته Minerd، اثر دومینویی که ورشکستگی FTX ایجاد کرد ممکن است در آینده نزدیک بر سایر نهادها ادامه یابد.
 

شکست FTX از قبل عملیات سازمان‌های متعددی از جمله Genesis و BlockFi را تحت تأثیر قرار داده است. سایرین مانند Temasek ،Multicoin Capital ،Paradigm و CoinShares به دلیل قرار گرفتن در معرض غول سقوط کرده سابق، ضررهای شدیدی را گزارش کردند.

 
Minerd در ادامه پیش‌بینی کرد که صنعت کریپتو از آشفتگی کنونی جان سالم به در خواهد برد و وضعیت را با حباب دات کام در اواخر دهه ۱۹۹۰ توصیف کرد:
درست مانند حباب اینترنت از بین خواهد رفت. ما بازماندگانی خواهیم داشت. دیجیتالی شدن ارز تازه در مراحل ابتدایی خود است و اینکه چگونه این امر در حال حاضر تکامل می‌یابد نیازمند یک چارچوب نظارتی برای مشروعیت بخشیدن به آن است.
 

Edward Dowd، مدیر عامل سابق بلک راک، در اوایل سال جاری افکار مشابهی را به اشتراک گذاشت و ادعا کرد که تنها ارزهای دیجیتال قوی در زمان‌های چالش برانگیز تاب می‌آورند. او بیت کوین را به دلیل فناوری زیربنایی، شفافیت و استقلال مالی که فراهم می‌کند، یکی از بازماندگان می‌داند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید