تاریخ: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

سرمایه‌گذاران خرد نگران زمستان کریپتو نیستند

بیشتر سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی، علیرغم تجربه بدترین بازار نزولی در تاریخ ارزهای دیجیتال، همچنان علاقه زیادی به سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال دارند.   مطالعات نشان داد که سرمایه‌گذاران جوان‌تر پس از سقوط سال گذشته، ترس کمتری از بازار کریپتو دارند بر اساس یک گزارش نظرسنجی توسط پلتفرم eToro، بیش از دو سوم، تقریباً ۶۹ درصد از […]

بیشتر سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی، علیرغم تجربه بدترین بازار نزولی در تاریخ ارزهای دیجیتال، همچنان علاقه زیادی به سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال دارند.
 
مطالعات نشان داد که سرمایه‌گذاران جوان‌تر پس از سقوط سال گذشته، ترس کمتری از بازار کریپتو دارند
بر اساس یک گزارش نظرسنجی توسط پلتفرم eToro، بیش از دو سوم، تقریباً ۶۹ درصد از سرمایه‌گذاران خرد نشان دادند که نسبت به تأثیر رکود طولانی‌مدت بازار ثبت شده در سال گذشته مثبت هستند یا احساسات متفاوتی دارند. یک سوم باقیمانده، تقریباً ۳۱ درصد، اظهار داشتند که از سرمایه‌گذاری در صنعت پس از سقوط محتاط هستند.
 
بن لایدلر، استراتژیست بازارهای جهانی eToro، در مورد این علاقه مجدد سرمایه گذاران خرد گفت:
این واقعیت که دو سوم سرمایه‌گذاران خرده‌فروش پس از بدترین سال برای بازارهای یک نسل احساس بی‌تفاوتی یا حتی مثبت‌تر از آن می‌کنند، ممکن است عجیب به نظر برسد. برای کسانی که افق زمانی طولانی‌تری دارند، پایان سال ۲۰۲۲ فرصتی برای خرید شرکت‌ها با ارزش‌های پایین‌تر فراهم کرده است و چشم‌انداز بازده بلندمدت را بهبود می‌بخشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید