تاریخ: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

سرمایه‌گذاری جدید رئیس سابق FTX

کمتر از یک هفته پیش، برت هریسون، رئیس سابق FTX ایالات متحده، یک تاپیک ۴۹ قسمتی در توییتر منتشر کرد که جنبه داستانی خود را در زمانی که برای یکی از بنیانگذاران FTX، به نام Sam Bankman Fried (SBF) کار می‌کرد، توصیف کرد. در روز جمعه، ۲۰ ژانویه ۲۰۲۳، هریسون فاش کرد که شرکت جدید […]

کمتر از یک هفته پیش، برت هریسون، رئیس سابق FTX ایالات متحده، یک تاپیک ۴۹ قسمتی در توییتر منتشر کرد که جنبه داستانی خود را در زمانی که برای یکی از بنیانگذاران FTX، به نام Sam Bankman Fried (SBF) کار می‌کرد، توصیف کرد. در روز جمعه، ۲۰ ژانویه ۲۰۲۳، هریسون فاش کرد که شرکت جدید او، Architect، مبلغ ۵ میلیون دلار از سرمایه‌گذارانی مانند Circle Ventures ،Coinbase Ventures و SALT Fund جمع‌آوری کرده است.
 
برت هریسون قصد دارد سرمایه‌گذاران نهادی را در صرافی‌های غیرمتمرکز و متمرکز به هم متصل کند
برت هریسون، رئیس سابق FTX که این شرکت را در سپتامبر ۲۰۲۲ ترک کرد، سرمایه‌گذاری جدیدی را با هدف جذب موسسات به دنیای مالی غیرمتمرکز (defi) آغاز کرده است.
 
هریسون روز جمعه به خبرنگار Techcrunch Jacquelyn Melinek گفت:
این یک شرکت نرم‌افزاری است که هدفش ایجاد زیرساخت‌های درجه یک سازمانی برای اتصال مکان‌های مختلف کریپتویی در صرافی‌های غیرمتمرکز و متمرکز است.
 

سرمایه‌گذاری جدید و افزایش سرمایه جدید هریسون به دنبال آن است که رئیس سابق FTX ایالات متحده درباره نحوه ترک شرکت و رابطه‌اش با هم بنیانگذار آن، سم بنکمن فراید (SBF) توضیح می‌دهد. هریسون توضیح داد که رابطه او با SBF و معاونان مدیر عامل FTX به نقطه وخامت کامل رسیده است. در تاپیک ۴۹ قسمتی توییتر، هریسون به یک استارت آپ کریپتویی جدید اشاره کرد که روی آن کار می‌کرد.

 
هریسون درباره افزایش سرمایه در روز جمعه توییت کرد و گفت:
بسیار خوشحالم که تأسیس Architect و بسته شدن دور اولیه ۵ میلیون دلاری را اعلام کنم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید