تاریخ: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۷

سرمایه‌گذاری میلیون دلاری گلدمن ساکس در کریپتو

مک درموت گفت که گلدمن ساکس فرصت‌های واقعاً جالبی را در صنعت کریپتو پس از سقوط FTX می‌بیند. بانک سرمایه‌گذاری چند ملیتی آمریکایی، گلدمن ساکس، قصد دارد ده‌ها میلیون دلار برای خرید یا سرمایه‌گذاری در سازمان‌های ارزهای دیجیتال هزینه کند. متیو مک‌درموت، رئیس دارایی‌های دیجیتال گلدمن، فکر می‌کند که مشارکت بازیگران قابل اعتماد در صنعت […]

مک درموت گفت که گلدمن ساکس فرصت‌های واقعاً جالبی را در صنعت کریپتو پس از سقوط FTX می‌بیند. بانک سرمایه‌گذاری چند ملیتی آمریکایی، گلدمن ساکس، قصد دارد ده‌ها میلیون دلار برای خرید یا سرمایه‌گذاری در سازمان‌های ارزهای دیجیتال هزینه کند. متیو مک‌درموت، رئیس دارایی‌های دیجیتال گلدمن، فکر می‌کند که مشارکت بازیگران قابل اعتماد در صنعت کریپتو می‌تواند شرایط فعلی آن را بهبود بخشد.
 
گلدمن ساکس همچنان یک حامی ارزهای دیجیتال است
مک درموت در مصاحبه اخیر با رویترز گفت که سقوط FTX فرصت‌های واقعا جالبی برای گلدمن ساکس ایجاد کرده است. به این ترتیب، غول وال استریت قصد دارد میلیون‌ها دلار در برخی از نهادهای کریپتویی بخرد یا سرمایه‌گذاری کند که در حال حاضر قیمت بسیار معقول‌تری دارند.
 

مدیر اجرایی فکر می‌کند سقوط FTX باعث آشفتگی گسترده در کل بازار شد و بر منافع سرمایه‌گذاران تأثیر گذاشت. با این حال، او مطمئن است که فناوری بلاکچین یک ویژگی اساسی شبکه مالی باقی خواهد ماند.

 

این قطعاً بازار را از نظر احساسات به عقب بازگردانده است، در این شکی وجود ندارد. FTX در بسیاری از بخش‌های اکوسیستم یک پوستر بود. اما برای تکرار، فناوری زیربنایی به عملکرد خود ادامه می‌دهد.

 

مک درموت همچنین شاهد افزایش تعداد فعالان بازار است که حوزه کریپتو را ترک کرده و به امور مالی سنتی می‌پیوندند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید