تاریخ: ۰۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

سقوط بازار سهام، طلا و نقره را بالاتر می‌برد

نویسنده مشهور کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، می‌گوید اکنون ممکن است آخرین فرصت برای خرید طلا و نقره با قیمت‌های پایین باشد. تورم در حال افزایش است. نرخ بهره در حال افزایش است کیوساکی توضیح داد که بازار سهام سقوط می‌کند و طلا و نقره را بالاتر می‌برد.   رابرت کیوساکی انتظار […]

نویسنده مشهور کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، می‌گوید اکنون ممکن است آخرین فرصت برای خرید طلا و نقره با قیمت‌های پایین باشد. تورم در حال افزایش است. نرخ بهره در حال افزایش است کیوساکی توضیح داد که بازار سهام سقوط می‌کند و طلا و نقره را بالاتر می‌برد.
 
رابرت کیوساکی انتظار دارد طلا و نقره با سقوط بازار سهام افزایش یابند
نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، می‌گوید که قیمت طلا و نقره در شرف افزایش است. پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.
 
کیوساکی روز دوشنبه در توییتی نوشت که قیمت طلا اکنون بیش از ۱۸۰۰ دلار است در حالی که نقره بیش از ۲۴ دلار است و افزود:
تورم در حال افزایش است نرخ بهره در حال افزایش است. با سقوط بازار سهام و افزایش قیمت طلا و نقره، شاید امروز آخرین فرصت برای خرید طلا و نقره با این قیمت‌های پایین باشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید