تاریخ: ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۶

سقوط ۱۸ رتبه‌ای بیت کوین در دارایی‌های ارزشمند جهان

در نوامبر ۲۰۲۱، ارزش‌گذاری بازار بیت کوین توانست آن را در فهرست ده دارایی برتر رتبه‌بندی شده بر اساس ارزش بازار قرار دهد، زیرا هشتمین ارزش بازار بزرگ سال گذشته در ۹ نوامبر بود. از آن زمان، بیت کوین ۷۵ درصد از ارزش دلاری خود را از دست داده است. ارزش بازار دارایی کریپتویی پیشرو […]

در نوامبر ۲۰۲۱، ارزش‌گذاری بازار بیت کوین توانست آن را در فهرست ده دارایی برتر رتبه‌بندی شده بر اساس ارزش بازار قرار دهد، زیرا هشتمین ارزش بازار بزرگ سال گذشته در ۹ نوامبر بود. از آن زمان، بیت کوین ۷۵ درصد از ارزش دلاری خود را از دست داده است. ارزش بازار دارایی کریپتویی پیشرو به رتبه بیست و ششم در میان با ارزش‌ترین دارایی‌ها و شرکت‌ها در سراسر جهان سقوط کرده است.
 
ارزش بازار بیت کوین کمتر از ارزش بازار Chevron و بالاتر از ارزش بازار Home Depot است
بیش از یک سال پیش در نوامبر ۲۰۲۱، ارزش بازار بیت کوین (BTC) هشتمین بازار بزرگ از بین بی‌شمار شرکت‌ها و دارایی‌هایی بود که در سطح جهانی معامله می‌شدند. در آن زمان، در ۹ نوامبر ۲۰۲۱، یک عکس فوری از archive.org جمع‌آوری‌شده نشان می‌دهد که ارزش بازار بیت کوین ۱.۲۸۹ تریلیون دلار بوده است زیرا هر واحد با کمی بیش از ۶۸ هزار دلار مبادله می‌شد.
 

در آن روز، ارزش بازار BTC کمتر از ارزش کلی نقره بود که در ۹ نوامبر ۲۰۲۱ ۱.۳۸۰ تریلیون دلار بود. دارایی پیشرو ارز دیجیتال درست بالاتر از ارزش بازار ۱.۱۶۷ تریلیون دلاری تسلا بود که ۳۹۵ روز پیش ثبت شد. به‌علاوه، اتریوم (ETH) در ۲۰ جایگاه برتر دارایی‌های رتبه‌بندی شده بر اساس ارزش بازار قرار داشت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید