تاریخ: ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱

سقوط ۱۳ درصدی کاردانو تحت فشار فروش شدید بازار

امروز شنبه ۲۶ آذر، بازار کریپتو تحت فشار فروش شدیدی قرار گرفته است. بیش‌تر ارزهای دیجیتال سرخ‌پوش شده‌اند و قیمت کاردانو نیز حدود ۱۳٪ کاهش یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از اینوستینگ، کاردانو (ADA) در بامداد روز شنبه ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر) ۱۲.۸۱ درصد کاهش یافت و با قیمت ۰.۲۶۰۷ دلار معامله شد. کاردانو در روزهای پنج‌شنبه و جمعه نیز افت قیمت قابل توجهی را تجربه کرده بود. امروز، بازار کریپتو تحت فشار فروش شدیدی قرار گرفته است.
با این کاهش قیمت، ارزش کاردانو در برابر دو رهبر بازار ارزهای دیجیتال، یعنی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به شدت تضعیف شده است. ارزش کاردانو به ترتیب ۸.۵۸ و ۵.۵۱ درصد در برابر بیت کوین و اتریوم کاهش یافته است. به این ترتیب، هم‌اکنون هر واحد از کاردانو معادل ۰.۰۰۰۰۱۵۷۳ بیت کوین و ۰.۰۰۰۲۲۳۵ اتریوم ارزش دارد.
کاهش قیمت کاردانو در بامداد امروز ارزش بازار این ارز دیجیتال را به ۹.۷۴۶۹ میلیارد دلار یا ۱.۱۹ درصد از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال کاهش داده است. ارزش کل بازار کاردانو در بالاترین حد خود ۹۴.۸۰۰۱ میلیارد دلار بود.
کاردانو (ADA) طی بیست و چهار ساعت گذشته در محدوده‌ی قیمت ۰.۲۶۰۷ تا ۰.۳۰۱۲ دلار معامله شده بود. هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۰:۳۰ – کاردانو با قیمت ۰.۲۶۳۲ معامله می‌شود.

طی هفت روز گذشته، کاردانو شاهد کاهش ۱۵.۷۴ درصدی ارزش خود بوده است. حجم معاملات کاردانو طی بیست و چهار ساعت گذشته تا زمان نگارش این مطلب، ۳۱۳.۴۵۳۳ میلیون دلار یا ۰.۷۷ درصد از حجم کل ارزهای دیجیتال بوده است. کاردانو طی ۷ روز گذشته در محدوده‌ی قیمت ۰.۲۶۰۷ تا ۰.۳۱۸۴ دلار معامله شده است. ارزش کل بازار کاردانو هم‌اکنون با ۱۲.۱۴ درصد کاهش به ۹,۰۶۵,۲۷۸,۲۳۱ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال دنیا از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، کاردانو یک رتبه بالاتر از پالیگان (MATIC) و یک رتبه پایین‌تر از دوج کوین (DOGE) در جایگاه نهم قرار دارد.

کاردانو (ADA) با قیمت فعلی، از بالاترین قیمت تاریخی خود، یعنی ۳.۱۰ دلار که در ۲ سپتامبر ۲۰۲۱ (۱۱ شهریور ۱۴۰۰) به ثبت رسیده بود، هنوز ۹۱.۵۹ درصد فاصله دارد.
هم‌چنین، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب، بیت کوین نیز با ۳.۸۰ درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۶,۷۴۴ دلار معامله می‌شود. ارزش بازار بیت کوین ۳.۸۹ درصد کاهش یافته و به ۳۲۲,۱۳۸,۶۸۹,۴۷۸ دلار رسیده است. در مقابل، حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی بیت کوین ۳۱.۲۳ درصد افزایش یافته و اکنون ۲۵,۹۶۶,۱۵۵,۰۸۷ دلار است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید