تاریخ: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۳

سناتور لومیس اکنون معتقد است اتر یک امنیت است

هم Lummis و هم رئیس CFTC، به نام Rostin Benham، موضع خود را در مورد وضعیت اتر به عنوان یک کالا تغییر داده اند. با این حال، یکی دیگر از سیاستمداران ایالات متحده در مرکز مقررات صنعت کریپتو، موضع خود را در مورد طبقه‌بندی قانونی اتر تغییر داده است. سناتور سینتیا لومیس روز چهارشنبه فاش […]

هم Lummis و هم رئیس CFTC، به نام Rostin Benham، موضع خود را در مورد وضعیت اتر به عنوان یک کالا تغییر داده اند. با این حال، یکی دیگر از سیاستمداران ایالات متحده در مرکز مقررات صنعت کریپتو، موضع خود را در مورد طبقه‌بندی قانونی اتر تغییر داده است. سناتور سینتیا لومیس روز چهارشنبه فاش کرد که او اکنون دومین ارز دیجیتال بزرگ را به عنوان یک امنیت و نه یک کالا می‌بیند.
 
بیت کوین تنها کالای کریپتویی شده است
لومیس در روز سه‌شنبه هنگام بحث در مورد اقداماتی که ممکن است از سقوط FTX در ماه گذشته جلوگیری کرده باشد، دیدگاه تغییر خود را در مورد دارایی با CoinDesk بیان کرد. او پیشنهاد کرد که لایحه تنظیم دارایی‌های دیجیتال او که در ژوئن پیشنهاد شد که به دنبال شفاف‌سازی در مورد نحوه طبقه‌بندی دارایی‌های رمزنگاری شده بود، می‌توانست این کار را انجام دهد.
 

بیانیه سناتور انحراف از ادعاهای او در ماه ژوئن است که می‌توانست در کنار بیت کوین، اتر را به عنوان یک کالا معرفی کند. با این حال، با تغییر اتریوم به مکانیزم اجماع اثبات سهام پس از ادغام در سپتامبر، او معتقد است که ممکن است به اندازه کافی غیرمتمرکز نباشد تا بتواند به این درجه برسد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید