تاریخ: ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

سنای آرژانتین مقررات تبلیغات کریپتو را بررسی می‌کند

سنای آرژانتین در حال بحث در مورد یک پروژه مقدماتی است که روشی را تنظیم می‌کند که افراد و سازمان‌ها از طریق آن کریپتو را ترویج می‌کنند. هدف از این پروژه که هنوز در حال بحث است، آموزش مصرف‌کنندگان در مورد خطرات سرمایه‌گذاری در کریپتو و همچنین محافظت از آنها در برابر سرمایه‌گذاری در طرح‌های […]

سنای آرژانتین در حال بحث در مورد یک پروژه مقدماتی است که روشی را تنظیم می‌کند که افراد و سازمان‌ها از طریق آن کریپتو را ترویج می‌کنند. هدف از این پروژه که هنوز در حال بحث است، آموزش مصرف‌کنندگان در مورد خطرات سرمایه‌گذاری در کریپتو و همچنین محافظت از آنها در برابر سرمایه‌گذاری در طرح‌های کریپتویی پانزی است.
 
سنای آرژانتین مقررات مربوط به تبلیغات کریپتو را وارد می‌کند
کشورهای بیشتر و بیشتری برای جلوگیری از انتشار کلاهبرداری‌های ارزهای دیجیتال از طریق کانال‌های تبلیغاتی اقدام می‌کنند. آرژانتین، یکی از کشورهایی در لاتام که در آن پذیرش ارزهای دیجیتال در حال رشد است، شروع به بررسی وضع قوانین تبلیغات مرتبط با کریپتو کرده است. این بحث که توسط سناتور ادواردو آندرادا و دیگران ترویج می‌شود، تمرکز خود را بر آموزش کاربران بالقوه ارزهای دیجیتال در مورد ویژگی‌های این دارایی‌ها قرار می‌دهد.
 

به همین ترتیب، یکی دیگر از اهداف این پروژه بالقوه محافظت از سرمایه‌گذاران در برابر افتادن در طرح‌های کریپتویی جعلی و مبتنی بر پانزی است. در این جلسه که شاهد حضور سباستین نگری و مارتین برینلینگر، اعضای کمیسیون اوراق بهادار آرژانتین بودند، چندین طرح ارز دیجیتال ارائه شد که دارای تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلف بود.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در آرژانتین

 

یکی از ایده‌های ارائه شده پیشنهاد می‌کرد که هرگونه تبلیغات مرتبط با رمزارز باید شامل شعارهایی باشد که خطرات این سرمایه‌گذاری‌ها را توضیح می‌دهد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید