تاریخ: ۰۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳

سهام ETH در صرافی‌ها به سانسور اتریوم کمک می‌کند

یکی از بزرگ‌ترین عواملی که به بی‌طرفی معتبر اتریوم آسیب می‌زند، استفاده از رله‌های سانسورکننده MEV توسط اکوسیستم‌ها و صرافی‌های کریپتویی است.   کمک به سانسور بیشتر! برای اکثر اکوسیستم‌های کریپتویی، مطابقت با تحریم‌های فدرال تأثیر منفی بر دسترسی جهانی آن دارد. با این حال، وقتی صحبت از اتریوم به میان می‌آید، سرمایه‌گذاران قدرت قابل‌توجهی […]

یکی از بزرگ‌ترین عواملی که به بی‌طرفی معتبر اتریوم آسیب می‌زند، استفاده از رله‌های سانسورکننده MEV توسط اکوسیستم‌ها و صرافی‌های کریپتویی است.
 
کمک به سانسور بیشتر!
برای اکثر اکوسیستم‌های کریپتویی، مطابقت با تحریم‌های فدرال تأثیر منفی بر دسترسی جهانی آن دارد. با این حال، وقتی صحبت از اتریوم به میان می‌آید، سرمایه‌گذاران قدرت قابل‌توجهی برای تصمیم‌گیری در مورد میزان انطباق اکوسیستم دارند.
 

تقریباً ۶۰ درصد از تمام بلاک‌های اتریوم پس از ادغام با تحریم‌های ایالات متحده که توسط دفتر کنترل دارایی‌های خارجی (OFAC) وضع شده است، مطابقت دارند. در حالی که جامعه کریپتو در برابر این تحول ایستاده است، بسیاری از آنها متوجه سهم خود در کمک به اتریوم برای دستیابی به انطباق کامل با OFAC نیستند.

 

یکی از بزرگ‌ترین عواملی که به بی‌طرفی معتبر اتریوم آسیب می‌زند، استفاده از رله‌های ارزش استخراج‌پذیر ماینر (MEV) سانسورکننده توسط اکوسیستم‌ها و صرافی‌های کریپتو است. رله‌های MEV به‌عنوان واسطه‌ای بین تولیدکنندگان بلاک و سازندگان بلاک کار می‌کنند، که توسط بازیکنان برجسته رمزارز مانند Binance ،Celsius Network ،Coinbase ،Kraken و Cream Finance استفاده می‌شوند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید