تاریخ: ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰

سود سنواتی ۱۲ ناشر از طریق سجام واریز شد

تعداد ۱۲ ناشر سود سنواتی و جاری صاحبان سهام خود را از طریق سامانه جامع اطلاعات…

تعداد ۱۲ ناشر سود سنواتی و جاری صاحبان سهام خود را از طریق سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) در آخرین هفته اردیبهشت ماه واریز کردند.

به گزارش تسنیم، اطلاعات منتشر شده در خصوص جزییات واریز مطالبات جاری و سنواتی سهامداران در هفته چهارم اردیبهشت ماه امسال نشان می‌دهد که در این بازه زمانی، ۴ ناشر سود سنواتی و ۸ ناشر سود جاری صاحبان سهام خود را پرداخت کرده اند.

 

واریز سود سنواتی ۴ شرکت

بر اساس این گزارش، در این دوره زمانی، ۴ شرکت‌ « بهمن‌لیزینگ، فیبر ایران، صنایع‌مادیران و نفت‌پاسارگاد»، سود سنواتی ۱۷۵ هزار و ۱۶۴ سهامدار را که شامل ۴۰ میلیارد و ۲۴۷ میلیون تومان می‌شود را با استفاده از سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) واریز کرده اند.

 

پرداخت بیش از یک هزار میلیارد تومان سود جاری

همچنین تا پایان هفته چهارم اردیبهشت ماه امسال، ۸ ناشر «صنایع‌سیمان‌دشتستان، بیمه‌هوشمندفردا ۵۰% تادیه، توسعه‌صنایع‌ و معادن‌کوثر، ملی‌ شیمی‌ کشاورز، سرمایه‌ گذاری‌ آتیه‌ دماوند، سرمایه‌ گذاری‌ غدیر (هلدینگ‌)، تامین‌ سرمایه‌ امید و کارت‌ اعتباری‌ ایران‌ کیش‌ (سهامی‌عام‌)»، سود جاری ۲۴۳ هزار و ۶۰۵ سهامدار که شامل یک هزار و ۳۵۳ میلیارد و ۶۱۶ میلیون تومان می‌شود را توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز کرده‌اند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید