تاریخ: ۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

سپرده‌های سلسیوس متعلق به خود شرکت است

دادگاه ورشکستگی نیویورک حکم داده است که سپرده‌ها در حساب‌های با سود بالا متعلق به سلسیوس، شرکت وام‌دهنده ارزهای دیجیتال سابق است که در ماه ژوئیه برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ اقدام کرد. این تصمیم سابقه‌ای را ایجاد می‌کند که ممکن است بر وضعیت سایر موارد مشابه مربوط به شرکت‌های کریپتویی مانند Blockfi و […]

دادگاه ورشکستگی نیویورک حکم داده است که سپرده‌ها در حساب‌های با سود بالا متعلق به سلسیوس، شرکت وام‌دهنده ارزهای دیجیتال سابق است که در ماه ژوئیه برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ اقدام کرد. این تصمیم سابقه‌ای را ایجاد می‌کند که ممکن است بر وضعیت سایر موارد مشابه مربوط به شرکت‌های کریپتویی مانند Blockfi و FTX تأثیر بگذارد.
 
سلسیوس مالکیت سپرده‌های کاربران را به دست می‌آورد
یک دادگاه ورشکستگی در ایالات متحده یک حکم کلیدی درباره سلسیوس، یک شرکت وام‌دهنده سابق ارزهای دیجیتال و مشتریانش بر سر مالکیت سپرده‌ها صادر کرده است. قاضی مارتین گلن، از دادگاه ورشکستگی مستقر در نیویورک، به نفع شرکت رای داد و اظهار داشت که این شرکت بر این وجوه حق دارد و به آن اجازه می‌دهد از دارایی‌ها به هر نحوی استفاده کند، از جمله وام دادن، فروش و اهداف سرمایه‌گذاری.
 

این شرکت در ۱۵ سپتامبر درخواستی را برای دریافت تاییدیه برای فروش ۲۳ میلیون دلار از انبار استیبل کوین خود ارائه کرده بود و این حکم مسیر را برای تکمیل این عملیات برای شرکت آزاد می‌کند. این تصمیم بیان می‌کند که شرایط خدمات سلسیوس، توافقی که همه کاربران باید قبل از ارائه خدمات توسط شرکت تأیید کنند، در تثبیت مالکیت این وجوه سپرده‌شده به نفع شرکت بدون ابهام بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید