تاریخ: ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱

سیستان و بلوچستان؛ مقصد سفر استانی مدیرعامل صندوق تامین

در آستانه دهه مبارک فجر و هم زمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مهدی قمصریان، مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی و هیات همراه در چهارمین سفر استانی به سیستان و بلوچستان سفر کردند. به گزارش روابط عمومی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی، مدیرعامل و مدیران صندوق در بدو ورود به زاهدان […]

در آستانه دهه مبارک فجر و هم زمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مهدی قمصریان، مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی و هیات همراه در چهارمین سفر استانی به سیستان و بلوچستان سفر کردند.
به گزارش روابط عمومی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی، مدیرعامل و مدیران صندوق در بدو ورود به زاهدان با حضور در گلزار شهدای این شهر، با آرمان‌های بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی (قدس سره) و شهدای والامقام تجدید میثاق کردند.
دیدار با رییس کل دادگستری ، دیدار با مدیر کل امور اقتصادی استاندار، دیدار با با مدیرکل پزشکی قانونی، مدیر کل دفتر فنی استانداری و مدیرکل سازمان اقتصادی و دارایی استان ،نشست با کارکنان شعبه سیستان و بلوچستان صندوق تامین و همچنین گفتگو با رسانه ها، بخشی از برنامه سفر یک روزه مهدی قمصریان به زاهدان را تشکیل می دهند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید