تاریخ: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۷

سیگنال نزولی جیم کرامر به سرمایه‌گذاران کریپتو

کرامر معتقد است که Ripple (XRP) ،Dogecoin (DOGE) ،Cardano (ADA) و Polygon (MATIC) ممکن است در آینده به صفر برسند. مجری برنامه Mad Money CNBC، جیم کرامر، گفت که سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال هنوز زمان دارند تا موقعیت‌های خود را بفروشند. توصیه‌های قبلی او اغلب نادرست بوده است و شرکت‌کنندگان زیادی را بر آن داشته است […]

کرامر معتقد است که Ripple (XRP) ،Dogecoin (DOGE) ،Cardano (ADA) و Polygon (MATIC) ممکن است در آینده به صفر برسند. مجری برنامه Mad Money CNBC، جیم کرامر، گفت که سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال هنوز زمان دارند تا موقعیت‌های خود را بفروشند. توصیه‌های قبلی او اغلب نادرست بوده است و شرکت‌کنندگان زیادی را بر آن داشته است که پس از آخرین نظرات، افزایش بازار را پیش‌بینی کنند.
 
کرامر دوباره در کانون توجه قرار گرفت
در آخرین برنامه خود، مجری Mad Money از سرمایه‌گذاران خواست تا به هر قیمتی شده ارز دیجیتال خود را نقد کنند. او فکر می‌کند هیچ وقت دیر نیست برای خروج از بازار و به این نکته اشاره می‌کند که زمستان کریپتو به پایان خود نزدیک نیست.
 
وی افزود:
شما نمی‌توانید فقط خودتان را سرزنش کنید و بگویید برای فروش خیلی دیر است. حقیقت این است که هرگز برای فروش یک موقعیت در ضرر دیر نیست و این چیزی است که اگر صاحب این به اصطلاح دارایی‌های دیجیتال باشید، باید انجام دهید.
 

کرامر معتقد است که سوداگرانه‌ترین ارزهای دیجیتالی که احتمالاً ممکن است تقریباً به صفر سقوط کنند، ریپل (XRP)، Dogecoin (DOGE)، کاردانو (ADA) و Polygon (MATIC) هستند.

 

اکثر ارزهای دیجیتال بخش قابل توجهی از ارزش خود را از دست داده اند، به طوری که بیت کوین از ابتدای سال ۲۰۲۲ تقریباً ۶۵ درصد کاهش یافته است. علاوه بر این، علاقه سرمایه‌گذاران به طور قابل توجهی کاهش یافته است، در حالی که چندین شرکت با مشکلات نقدینگی مواجه هستند. غول‌های سابق در این زمینه، از جمله FTX ،BlockFi ،Three Arrows Capital و Celsius اعلام ورشکستگی کردند.

برچسب هااخبار دوج کوین اخبار ریپل اخبار کاردانو اخبار متیک

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید