تاریخ: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۲

شاخص بورس نوسانی شد

شاخص کل بورس طی معاملات امروز در ساعات میانی توانست با یک روند صعودی تا رقم یک میلیون و ۵۰۵ هزار واحد افزایش یابد اما در ادامه از سرعت این …

شاخص کل بورس طی معاملات امروز در ساعات میانی توانست با یک روند صعودی تا رقم یک میلیون و ۵۰۵ هزار واحد افزایش یابد اما در ادامه از سرعت این صعود کاسته شد و شاخص در رقم یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد باقی ماند.

شاخص کل بورس امروز با ۶۷۵ واحد افزایش در رقک یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد ایستاد. این درحالی است که شاخص کل با معیار هم‌وزن ۶۵۶ واحد کاهش یافت و رقک ۴۴۳ هزار و ۳۰۵ واحد را ثبت کرد.

در این بازار ۴۹۴ هزار معامله به ارزش ۵۷ هزار و ۸۳۴ میلیارد ریال انجام شد.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی پارس و سرمایه گذاری تامین اجتماعی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل ایران خودرو، ملی صنایع مس ایران، پالایش نفا اصفهان و بانک ملت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس با ۵۲ .احد صعود به رقم ۱۹ هزار و ۷۵ واحد رسید.

در این بازار ۲۹۶ هزار معامله انجام شد که ۲۰۸۴ میلیارد ریال ارزش داشت.

فولاد هرمزگان جنوب، سرمایه گذاری مالی سپهر آیندگان، بیمه پاسارگاد، سرمایه گذاری صبا تامین، تجلی توسعه معادن و فلزات و سنگ آهن گهر زمین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل بهمن دیزل نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید