تاریخ: ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

شبکه Flare شروع به ایردرآپ توکن FLR کرد

Flare، یک شبکه اوراکل لایه ۱، airdrop توکن FLR خود را در چندین صرافی اصلی از جمله بایننس، OKX ،Kraken ،Bithumb ،UpBit ،Kucoin و BitBank و غیره آغاز کرده است. با ۴.۲۷۹ میلیارد توکن FLR که بین میلیون‌ها کاربر توزیع شده است، این ایردراپ یکی از بزرگ‌ترین توزیع‌های توکن در تاریخ ارزهای دیجیتال است.   […]

Flare، یک شبکه اوراکل لایه ۱، airdrop توکن FLR خود را در چندین صرافی اصلی از جمله بایننس، OKX ،Kraken ،Bithumb ،UpBit ،Kucoin و BitBank و غیره آغاز کرده است. با ۴.۲۷۹ میلیارد توکن FLR که بین میلیون‌ها کاربر توزیع شده است، این ایردراپ یکی از بزرگ‌ترین توزیع‌های توکن در تاریخ ارزهای دیجیتال است.
 
ایردرآپ توکن FLR در صرافی‌ها
 
طبق یک بیانیه مطبوعاتی، ایردراپ اولیه Flare میزان ۱۵ درصد از کل توزیع توکن FLR را تشکیل می‌دهد. در ساعت ۲۳:۵۹ UTC در ۹ ژانویه برگزار شد. ۸۵ درصد باقیمانده توکن‌ها طبق رای جامعه در مورد Flare Improvement Proposal 01، طی ۳۶ ماه آینده توزیع خواهند شد. در صورت تصویب، این پیشنهاد محدودیتی برای تورم سالانه FLR در ۵ میلیارد توکن در سال ایجاد می‌کند.
 

شبکه Flare به گونه‌ای طراحی شده است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد برنامه‌هایی بسازند که با اینترنت و سایر بلاکچین‌ها قابل کار هستند. این شبکه از Connector State خود استفاده می‌کند تا به قراردادهای هوشمند اجازه دهد تا به طور ایمن با اطلاعاتی که از سایر بلاکچین‌ها منبع می‌شوند تعامل داشته باشند.

 

در همین حال، Flare Time Series Oracle قیمت‌ها و سری داده‌ها را بدون اتکا به ارائه‌دهندگان داده متمرکز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. Flare آن را به‌عنوان یک اوراکل داده بسیار غیرمتمرکز توصیف می‌کند که داده‌ها را از نزدیک به ۱۰۰ ارائه‌دهنده داده مستقل منبع می‌گیرد.

 
هوگو فیلیون، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Flare، گفت:
برای شکوفایی صنعت بلاکچین، ما به برنامه‌های غیرمتمرکز مفیدتری نیاز داریم. Flare از طریق داده‌ها، نه فقط قیمت‌ها، بلکه جزئیات تراکنش‌ها، رویدادهای Web2 و غیره، با این مشکل مقابله می‌کند تا توسعه‌دهندگان بتوانند برنامه‌هایی بسازند که ابزار بیشتری را برای گروه بزرگ‌تری از کاربران فراهم کنند.
 
هوگو افزود:
Flare می‌تواند موارد استفاده جدیدی از جمله راه‌اندازی یک قرارداد هوشمند از طریق تراکنش در بلاکچین دیگر یا اجازه اتصال توکن‌های قرارداد غیرهوشمند به Flare را آغاز کند.
 

Flare در ژوئیه سال گذشته برای سازندگان و توسعه‌دهندگان راه‌اندازی شد تا با آنها تعامل داشته باشد، در حالی که یک برنامه پذیرش توسعه‌دهنده را در ماه بعد معرفی کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید