تاریخ: ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

شراکت اتحادیه فوتبال آرژانتین با Upland

اتحادیه فوتبال آرژانتین، AFA، با Upland، یک پلتفرم دنیای مجازی، همکاری کرده است تا هواداران خود را با متاورس آشنا کند. آپلند به هواداران آرژانتینی اجازه می‌دهد تا ارتباط بیشتری با تاریخ AFA داشته باشند و فرصتی را برای دریافت نمایش دیجیتالی از چندین ملک لیگ، از جمله باشگاه‌ها، بازی‌ها، لحظات تاریخی و حتی بلیت‌ها […]

اتحادیه فوتبال آرژانتین، AFA، با Upland، یک پلتفرم دنیای مجازی، همکاری کرده است تا هواداران خود را با متاورس آشنا کند. آپلند به هواداران آرژانتینی اجازه می‌دهد تا ارتباط بیشتری با تاریخ AFA داشته باشند و فرصتی را برای دریافت نمایش دیجیتالی از چندین ملک لیگ، از جمله باشگاه‌ها، بازی‌ها، لحظات تاریخی و حتی بلیت‌ها فراهم می‌کند.
 
اتحادیه فوتبال آرژانتین AFA حضورش را در متاورس تایید می‌کند
اتحادیه فوتبال آرژانتین، AFA، موسسه‌ای که لیگ ملی فوتبال را مدیریت می‌کند، اکنون وارد دنیای متاورس شده است. این سازمان با Upland، یک پروژه metaverse نقشه برداری واقعی، شریک شده است تا به کاربران خود اجازه دهد وارد متاورس شوند و مزایای ارتباط نزدیک‌تر با تیم‌ها و بازیکنان مشهور را تجربه کنند.
 

طبق بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط AFA، مشارکت Upland شامل نمایش دیجیتالی از تمام تیم‌های لیگ، از جمله بازیکنان، بلیط‌ها، بازی‌ها، لحظات تاریخی و لحظات انحصاری پلتفرم خواهد بود. این همچنین ظاهراً به لیگ اجازه می‌دهد تا طرفداران جوان‌تر و متمرکز بر وب۳ و کلکسیونرهای دیجیتال از دنیای فوتبال را نیز جذب کند. این قرارداد چهار ساله اولین توافق AFA از این نوع است و هدف آن کسب درآمد اضافی برای لیگ فوتبال آرژانتین از طریق فروش دارایی‌های دیجیتال دارای مجوز متعدد است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید