تاریخ: ۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

شراکت جدید Upbit با باشگاه فوتبال ناپولی

پیراهن‌های پوشیده شده توسط بازیکنان تیم فوتبال ایتالیایی ناپولی نشان صرافی ارزهای دیجیتال Upbit را نشان می‌دهد. این قرارداد بخشی از یک قرارداد حمایت مالی با Dunamu است، شرکتی که پلتفرم معاملاتی را که یکی از بزرگترین پلتفرم‌ها در کره جنوبی است، اداره می‌کند.   ناپولی، رهبر سری آ ایتالیا، از دونامو و Upbit کره‌ای […]

پیراهن‌های پوشیده شده توسط بازیکنان تیم فوتبال ایتالیایی ناپولی نشان صرافی ارزهای دیجیتال Upbit را نشان می‌دهد. این قرارداد بخشی از یک قرارداد حمایت مالی با Dunamu است، شرکتی که پلتفرم معاملاتی را که یکی از بزرگترین پلتفرم‌ها در کره جنوبی است، اداره می‌کند.
 
ناپولی، رهبر سری آ ایتالیا، از دونامو و Upbit کره‌ای حمایت مالی را تضمین می‌کند
SSC Napoli، رهبر فعلی لیگ فوتبال حرفه‌ای ایتالیا، سری A و Dunamu Inc شراکتی را اعلام کردند که شرکت فین‌تک کره‌ای را به شریک رسمی تیم فوتبال برای بازی‌های فعلی و فصل بعد تبدیل می‌کند.
 

این قرارداد که تمامی مسابقات سری آ، کوپا ایتالیا و بازی‌های دوستانه ناپولی را پوشش می‌دهد، نشان صرافی رمزارز دونامو، Upbit، را در زیر شماره در پشت پیراهن‌های آن‌ها قرار می‌دهد. لوگوی این شرکت همچنین بر روی بیلبوردهای اطراف استادیوم دیگو آرماندو مارادونا در ناپل ظاهر خواهد شد.

 
ناپولی در بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد:
این برای بازی بعدی تیم در سری آ در روز چهارشنبه، ۴ ژانویه، برابر اینتر، اجرا خواهد شد.
 

این باشگاه بر اهمیت توافق با دونامو با توجه به قصد ناپولی برای گسترش پایگاه هواداران خود در کره جنوبی تاکید کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید