تاریخ: ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

شراکت شرکت گومی با Square Enix و SBI Holdings

گومی، یک شرکت ژاپنی بازی‌های موبایل با Square Enix و SBI Holdings برای ایجاد فرصت‌های تجاری جدید در متاورس شریک شده است. این معامله که شامل انتشار سهام جدید به ارزش ۵۲.۷ میلیون دلار نیز می‌شود، به شرکت اجازه می‌دهد تا تجربه مالی و تولید محتوا را به دست‌آورد.   گومی ۵۲.۷ میلیون دلار در […]

گومی، یک شرکت ژاپنی بازی‌های موبایل با Square Enix و SBI Holdings برای ایجاد فرصت‌های تجاری جدید در متاورس شریک شده است. این معامله که شامل انتشار سهام جدید به ارزش ۵۲.۷ میلیون دلار نیز می‌شود، به شرکت اجازه می‌دهد تا تجربه مالی و تولید محتوا را به دست‌آورد.
 
گومی ۵۲.۷ میلیون دلار در Metaverse Driven Alliance جمع‌آوری می‌کند
شرکت‌های بازی‌سازی بیشتر و بیشتر به دنبال گنجاندن عناصر متاورس در بازی‌های خود هستند. گومی، یک شرکت بازی‌سازی ژاپنی که بر سرگرمی‌های موبایلی تمرکز دارد، یک اتحاد سرمایه و تجاری با Square Enix، یکی دیگر از توسعه‌دهندگان بازی مستقر در ژاپن و SBI Holdings، یکی از بزرگترین شرکت‌های خدمات مالی در ژاپن اعلام کرده است.
 

این معامله شامل انتشار سهام جدید به ارزش ۵۲.۷ میلیون دلار است که به SBI Holdings میزان ۲۲.۴۶ درصد از سهام شرکت را می‌دهد و به سهامدار برتر تبدیل می‌شود. طبق پرونده‌های نظارتی، Square Enix دارای سهام حاشیه‌ای ۳.۰۱٪ خواهد بود.

 

هدف Gumi متاورس است و اعلام کرد که سرمایه‌های جمع‌آوری‌شده برای رشد این تجارت جدید متاورس با سرعتی حتی سریع‌تر از همیشه سرمایه‌گذاری خواهد شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید