تاریخ: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

شراکت Ava Labs با Amazon Web Service

آوا لبز، تیم پشت شبکه پلتفرم قرارداد هوشمند لایه یک (L1) آوالانچ، طبق اعلامیه‌ای که در ۱۱ ژانویه ۲۰۲۳ منتشر شد، با Amazon Web Service (AWS) شریک شده است. امین گون سیرر، موسس و مدیر عامل آوا لبز گفت که این همکاری یک معامله بزرگ بود و در مقایسه با سایر اعلامیه‌های بلاکچین که شامل […]

آوا لبز، تیم پشت شبکه پلتفرم قرارداد هوشمند لایه یک (L1) آوالانچ، طبق اعلامیه‌ای که در ۱۱ ژانویه ۲۰۲۳ منتشر شد، با Amazon Web Service (AWS) شریک شده است. امین گون سیرر، موسس و مدیر عامل آوا لبز گفت که این همکاری یک معامله بزرگ بود و در مقایسه با سایر اعلامیه‌های بلاکچین که شامل AWS بود، او اصرار داشت که این همکاری خیلی بزرگتر است.
 
بنیانگذار و مدیر عامل آوا لبز، امین گون سیرر، نظراتی در مورد همکاری با خدمات وب آمازون داشت
طبق گفته آزمایشگاه آوا، شرکتی که پشت شبکه بلاکچین آوالانچ (AVAX) قرار دارد، این شرکت با خدمات وب آمازون (AWS) برای تسریع پذیرش بلاکچین سازمانی و دولتی همکاری کرده است. این تیم اعلامیه را در ۱۱ ژانویه ۲۰۲۳ منتشر کرد و گفت که AWS از شبکه Avalanche و اکوسیستم برنامه غیرمتمرکز (dapp) پشتیبانی خواهد کرد.
 
در اطلاعیه روز چهارشنبه توضیح داده شد:
به طور حیاتی، اپراتورهای نود Avalanche می‌توانند در AWS Govcloud برای موارد استفاده مطابق با Fedramp اجرا شوند، یک قابلیت حیاتی و یک پیش‌نیاز برای شرکت‌ها و دولت‌ها.
 
هاوارد رایت، معاون و رئیس بین‌الملل این شرکت، می‌گوید:
در AWS، همه ما به دنبال ارائه پیشرفته‌ترین فناوری‌ها برای سازندگان هستیم، فرقی نمی‌کند در یک شرکت چند میلیون دلاری، یک اداره دولتی یا یک خوابگاه بنشینند.
 

بیشتر بدانید: بلاکچین آوالانچ چیست؟

 
استارت‌آپ‌های AWS در بیانیه‌ای اعلام کردند:
قابلیت‌های جدید ارائه شده توسط Avalanche ما را قادر می‌سازد که این کار را انجام دهیم. ما خوشحالیم که مبتکری مانند آوا لبز را به شبکه شریک خود اضافه می‌کنیم و از ابزارهای جدید برای زیرساخت و اکوسیستم Avalanche پشتیبانی می‌کنیم و به گسترش پذیرش آن در مناطق جغرافیایی و بخش‌های مشتریان جدید کمک می‌کنیم.

برچسب هااخبار آوالانچ

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید