تاریخ: ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۰

شرط صعود قیمت سکه /پیش بینی بازار سکه امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

اقتصادنیوز:عده ای از تحلیلگران با اشاره به کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی شانس سکه برای صعود در بازار امروز را ضعیف پیش بینی کردند.

به گزارش اقتصادنیوز ،قیمت دلار در هفته گذشته دو سه پله پایین آمد. از سوی دیگر اقدامات جدید بانک مرکزی برای کاهش قیمت فلز زرد رنگ موجب شد قیمت سکه مسیر نزول را دنبال  کند.

۲ مانع بر سر راه افزایش قیمت دلار /چرخش در بازار سرمایه

قیمت سکه روز پنجشنبه گذشته با ۱۶ میلیون و ۲۸۱ هزار تومان معامله شد.این قیمت در مقایسه با روز چهارشنبه ۱۲۲ هزار تومان ارزان تر بود.

ریزش قیمت طلا در بازار

قیمت اونس طلا در زمان نوشتن این گزارش در مقایسه با ۲ روز قبل تقریبا ۱۷ دلار ریزش کرده بود و بر روی ۱۷۵۰ دلار قرار داشت. عده ای از تحلیلگران با اشاره به کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی شانس سکه بازان برای صعود در بازار امروز را ضعیف پیش بینی کردند.

شرط مهم برای جبران زیان سکه بازان

عده ای از معامله گران مدعی بودند که سطح تنش های سیاسی در سطح بین المللی بالا رفته و در صورتی که نرخ دلار آرایش صعودی به خود بگیرد ممکن است قیمت سکه رشد کند و سکه بازان تا حدودی زیان هفته گذشته خود را جبران کنند.

با این حال برخی از معامله گران با اشاره به اتفاقات اخیر کشور می گفتند به نظر می رسد بازار دلار امروز روند ملایمی را دنبال خواهد کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید