تاریخ: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰

شرکت چینی محصول بیمه ارز دیجیتال را عرضه می‌کند

شعبه سوژو شرکت بیمه چینی چین پاسیفیک به همراه بانک ارتباطات اخیراً از راه‌اندازی محصول بیمه حساب ارز دیجیتال خبر داده اند. این راه‌اندازی در زمانی انجام می‌شود که تعداد کیف پول‌های ارز دیجیتال شخصی ایجاد شده تنها در شهر سوژو چین اکنون از ۳۰ میلیون فراتر رفته است.   محصول بیمه امنیت کیف پول‌های […]

شعبه سوژو شرکت بیمه چینی چین پاسیفیک به همراه بانک ارتباطات اخیراً از راه‌اندازی محصول بیمه حساب ارز دیجیتال خبر داده اند. این راه‌اندازی در زمانی انجام می‌شود که تعداد کیف پول‌های ارز دیجیتال شخصی ایجاد شده تنها در شهر سوژو چین اکنون از ۳۰ میلیون فراتر رفته است.
 
محصول بیمه امنیت کیف پول‌های دیجیتال را تضمین می‌کند
بر اساس گزارشی، شعبه سوژو بیمه چین پاسیفیک به همراه شعبه بانک ارتباطات در همین شهر، اخیراً اولین محصول بیمه ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور آسیایی را راه‌اندازی کرده اند. این شرکت اضافه کرد که این راه‌اندازی پایه‌ای برای ارتقای مستمر و عمیق renminbi دیجیتال است.
 

بر اساس این گزارش، علاوه بر کمک به گسترش موارد استفاده از یوان دیجیتال، محصول بیمه جدید امنیت کیف پول ارز دیجیتال شخصی را تضمین می‌کند.

 

همانطور که در این گزارش توضیح داده شد، سوژو، یکی از شهرهای بزرگ استان جیانگ سو چین، یکی از شهرهایی است که برای شرکت در پایلوت دیجیتال renminbi انتخاب شده است. تا به امروز، بیش از ۳۰ میلیون ارز دیجیتال یا کیف پول الکترونیکی CNY ایجاد شده است. در این گزارش آمده است که این رشد در تعداد کیف پول‌ها است که اهمیت داشتن یک محصول بیمه مناسب در دسترس کاربران e-CNY را افزایش داده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید