تاریخ: ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

شرکت DCG و جنسیس تحت بررسی SEC اند

به دنبال اتهامات کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی در نامه‌ای سرگشاده به بری سیلبرت، مدیر عامل Digital Currency Group، گزارشی به نقل از افراد آشنا با موضوع بیان می‌کند که دادستان‌های فدرال از نیویورک در حال بررسی دقیق نقل و انتقالات بین Digital Currency Group و شرکت تابعه آن، جنسیس هستند.   گزارش ادعا […]

به دنبال اتهامات کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی در نامه‌ای سرگشاده به بری سیلبرت، مدیر عامل Digital Currency Group، گزارشی به نقل از افراد آشنا با موضوع بیان می‌کند که دادستان‌های فدرال از نیویورک در حال بررسی دقیق نقل و انتقالات بین Digital Currency Group و شرکت تابعه آن، جنسیس هستند.
 
گزارش ادعا می‌کند که Digital Currency Group و Genesis Global Capital با بررسی دقیق دادستان‌های فدرال در نیویورک روبرو شده اند
طبق نامه اخیر کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران صرافی ارز دیجیتال جمینی، Digital Currency Group (DCG) تا ۸ ژانویه ۲۰۲۳ فرصت دارد تا مشکلات نقدینگی بین جمینی و شرکت وام‌دهی جنسیس گلوبال کپیتال را حل کند. گزارش شده است که جنسیس ۹۰۰ میلیون دلار به مشتریان Gemini Earn بدهکار است و بازوهای وام‌دهی هر دو شرکت از اواسط نوامبر برداشته شده اند.
 

گزارش ها فاش کرده اند که جنسیس به شدت تحت تأثیر سقوط FTX و Alameda Research قرار گرفته است و Gemini اخیراً مطلع شده است که ممکن است در مورد این موضوع با یک دعوای دسته جمعی روبرو شود.

 

بلومبرگ بیان می‌کند که بازرسان فدرال در حال دخالت هستند و گزارش‌ها در حال بررسی تراکنش‌های بین Digital Currency Group (DCG) و جنسیس هستند. افراد آشنا با موضوع که خواستند نامشان فاش نشود، به این نشریه گفتند که دادستان‌های ناحیه شرقی نیویورک و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال بررسی این موضوع هستند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید