تاریخ: ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶

شهادت کارولین الیسون علیه SBF

در ۲۳ دسامبر ۲۰۲۲، متیو راسل لی از Inner City Press رونوشت اقرار گناه کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research را منتشر کرد. الیسون در اظهارات خود توضیح می‌دهد که او مدیر عامل شرکت Alameda بوده است و تحت این نقش‌ها مستقیماً به مدیر عامل سابق FTX به نام Sam Bankman Fried (SBF) گزارش […]

در ۲۳ دسامبر ۲۰۲۲، متیو راسل لی از Inner City Press رونوشت اقرار گناه کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research را منتشر کرد. الیسون در اظهارات خود توضیح می‌دهد که او مدیر عامل شرکت Alameda بوده است و تحت این نقش‌ها مستقیماً به مدیر عامل سابق FTX به نام Sam Bankman Fried (SBF) گزارش می‌داد. شهادت مدیر عامل سابق آلامدا نشان می‌دهد که او از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۲ کاملاً آگاه بوده است که Alameda Research به یک تسهیلات استقراضی ویژه دسترسی دارد که به شرکت اجازه می‌دهد خط اعتباری نامحدودی را با وثیقه صفر حفظ کند. به گفته الیسون، تسهیلات استقراضی وجوه مشتریان FTX بود.
 
کارولین الیسون: رفتار نادرست FTX با Alameda و اختلاط سرمایه مشتریان از همان ابتدا آغاز شد
پس از افشای مهر و موم توافق نامه اعتراف کارولین الیسون، متیو راسل لی، گزارشگر اینر سیتی پرس، طوفانی توییتی منتشر کرد که در آن تصاویری از متن اقرار مجرمیت بدون مهر الیسون منتشر شد. راسل لی گفت که دادخواست محاکمه به صورت مخفیانه برگزار شد و تا امروز که بنکمن فراید با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری آزاد شد، محاکمه نشد. اگر شهادت الیسون درست باشد، این سند تعدادی از تخلفات را برجسته می‌کند که هم مدیران FTX و هم Alameda از سال ۲۰۱۹ در آن شرکت کرده اند.
 
جزئیات شهادت الیسون:
از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۲، من می‌دانستم که Alameda به یک تسهیلات استقراضی در FTX.com، صرافی ارزهای دیجیتال که توسط آقای Bankman Fried اداره می‌شود، دسترسی داشت. متوجه شدم که مدیران تنظیمات خاصی را در حساب FTX.com Alameda اعمال کرده اند که به Alameda اجازه می‌دهد تعادل منفی را در ارزهای فیات و ارزهای دیجیتال حفظ کند. از نظر عملی، این ترتیب به Alameda امکان دسترسی به خط اعتباری نامحدود را بدون نیاز به ارسال وثیقه، بدون نیاز به پرداخت سود در مانده‌های منفی و بدون اینکه مشمول مارجین فراخوان یا پروتکل‌های انحلال FTX.com باشد، می‌دهد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید