تاریخ: ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

شکایت جدید علیه صرافی Gemini

گروهی از سرمایه‌گذاران شکایت دسته جمعی را علیه شرکت Gemini Trust و بنیانگذاران آن، تایلر و کامرون وینکلووس تنظیم کرده اند و ادعا می‌کنند که صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده اوراق بهادار ثبت نشده را در قالب حساب‌های دارای بهره فروخته است. این شکایت حدود یک ماه پس از آن صورت گرفت که جمینی به دلیل […]

گروهی از سرمایه‌گذاران شکایت دسته جمعی را علیه شرکت Gemini Trust و بنیانگذاران آن، تایلر و کامرون وینکلووس تنظیم کرده اند و ادعا می‌کنند که صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده اوراق بهادار ثبت نشده را در قالب حساب‌های دارای بهره فروخته است. این شکایت حدود یک ماه پس از آن صورت گرفت که جمینی به دلیل مشکلات نقدینگی که یکی از شرکای تجاری خود با آن مواجه بود، برداشت را متوقف کرد.
 
جمینی با شکایتی به عنوان کلاهبرداری روبرو می‌شود
شاکیان، برندن پیچا و مکس جی هستینگز، این شکایت را در دادگاه فدرال منهتن مطرح کردند و شرکت و بنیانگذاران آن را به تقلب و نقض قانون مبادله متهم کردند.
 

به گفته سرمایه‌گذاران، محصولات Gemini Trust Earn تا ۸ درصد بازدهی دارایی خود را وعده داده بودند اما در نهادهای نظارتی لازم ثبت نشدند. در نتیجه، شاکیان ادعا می‌کنند که اطلاعات لازم برای ارزیابی خطرات موجود در اختیارشان قرار نگرفته است.

 

در اواسط نوامبر، دوقلوهای Winklevoss پس از اینکه شریک تجاری جمینی، جنسیس گلوبال، به دلیل سقوط ناگهانی FTX با مشکلات مالی مواجه شد، برداشت‌ها را متوقف کردند. طبق گزارش‌ها، جنسیس قبل از اعلام ورشکستگی، ۱۷۵ میلیون دلار در FTX قفل شده داشت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید