تاریخ: ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹

شکایت Logan Paul از Coffeezilla

Logan Paul از زمانی که حرفه‌اش به عنوان یک ستاره رسانه‌ای شروع شد، درگیر جنجال‌های به ظاهر بی‌پایان بوده است. بازی NFT او، Crypto Zoo، اکنون تحت نظارت شدید است.   اتهام Logan Paul در یک مجموعه سه قسمتی که توسط یک کانال یوتیوب با حمایت بینندگان ایجاد شده است، Coffeezilla وی را متهم کرد […]

Logan Paul از زمانی که حرفه‌اش به عنوان یک ستاره رسانه‌ای شروع شد، درگیر جنجال‌های به ظاهر بی‌پایان بوده است. بازی NFT او، Crypto Zoo، اکنون تحت نظارت شدید است.
 
اتهام Logan Paul
در یک مجموعه سه قسمتی که توسط یک کانال یوتیوب با حمایت بینندگان ایجاد شده است، Coffeezilla وی را متهم کرد که با بازی NFT خود درگیر فعالیت‌های کلاهبرداری شده است.
 

Crypto Zoo در سال ۲۰۲۱ در زنجیره هوشمند بایننس راه‌اندازی شد. برای انجام این بازی، تنها کاری که کاربران باید انجام می‌دادند این بود که تخم‌هایی بخرند که به حیوانات مختلف تبدیل می‌شوند. بر اساس گزارش‌ها، مردم حتی قبل از عرضه آن تخم‌‌هایی به ارزش ۲.۵ میلیون دلار خریداری کرده‌اند. در واقع، ارزش توکن بومی ZOO آن به طور سرسام آوری افزایش یافت و به بیش از ۲ میلیارد دلار ارزش بازار قبل از راه‌اندازی رسید.

 

با این حال، کانال‌های رسانه‌های اجتماعی آن در طول هشت تا نه ماه گذشته فعال نبوده اند و نگرانی‌هایی در مورد رها شدن توسط پل ایجاد شده است. Coffeezilla که نام اصلی او استفان فایندایسن است، پادکستر ۲۷ ساله را متهم به سرقت میلیون‌ها دلار از طریق این تجارت کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید