تاریخ: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۹:۵۲

صبح سبز ارزهای دیجیتال

بیش‌تر ارزهای دیجیتال برتر بازار در صبح امروز، سه‌شنبه ۲۴ آبان، سبزپوش هستند و نسبت به روز گذشته افزایش قیمت دارند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، در حوالی ساعت ۸:۳۰ روز سه‌شنبه ۲۴ آبان، تقریبا تمام ۱۰۰ ارز دیجیتال بازار نسبت به روز گذشته افزایش قیمت داشته‌اند. بیت کوین (BTC) هم‌اکنون با ۵.۲۳ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۱۶,۷۶۸ دلار معامله می‌شود. ارزش کل بازار بیت کوین هم‌اکنون به ۳۲۲,۱۰۸,۵۲۴,۹۱۲ دلار رسیده است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی بیت کوین نیز ۴۷,۷۰۱,۷۱۴,۴۶۱ دلار است. با وجود این، قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال هم‌چنان ۱۴.۹۵ درصد کم‌تر قیمت آن در یک هفته‌ی پیش است.

نمودار قیمت بیت کوین

قیمت محبوب‌ترین التکوین بازار نیز نسبت به روز گذشته ۶.۲۹ درصد افزایش یافته است. اتریوم (ETH) هم‌اکنون با قیمت ۱,۲۵۵ دلار معامله می‌شود. ارزش بازار اتریوم در حال حاضر ۱۵۳,۶۳۸,۰۳۱,۸۹۶ دلار است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی این التکوین نیز با ۱۶.۸۸ درصد افزایش به ۱۴,۲۶۵,۳۴۰,۲۰۹ دلار رسیده است. ارزش این التکوین نسبت به بیت کوین ۱.۱۱ درصد افزایش یافته است. هم‌اکنون، هر یک واحد اتریوم معادل ۰.۰۷۴۹۳ بیت کوین ارزش دارد.

نمودار قیمت اتریوم

پس از فروپاشی اف‌تی‌ایکس و ورشکستگی این صرافی بزرگ، ارزهای دیجیتال روزهای نزولی و سختی را پشت سر گذاشته‌اند. در طول چند روز گذشته، تقریبا تمام ارزهای دیجیتال برتر بازار قرمزپوش بودند. ارزش کل بازار کریپتو فاصله‌ی زیادی از ۱ تریلیون دلار گرفته است. هم‌اکنون، ارزش کل بازار کریپتو به ۸۴۳,۰۴۹,۴۱۰,۰۲۳ دلار رسیده است. حجم کل معاملات بیست و چهار ساعته‌ی بازار کریپتو نیز در حال حاضر، ۸۱,۹۳۶,۷۷۶,۸۸۱ دلار است.  

با وجود این، امروز صبح تقریبا کل ۱۰ ارز دیجیتال برتر دنیا از لحاظ ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ سبزپوش هستند. علی‌رغم این مسئله، ارزش همه‌ی آن‌ها نسبت به یک هفته‌ی گذشته کاهش چشمگیری داشته است.

صبح سبز ارزهای دیجیتال

تا این لحظه در میان ۳۵ ارز دیجیتال برتر بازار، ریپل (XRP)، سولانا (SOL)، یونی سواپ (UNI)، کرونوس (CRO)، و کوانت (QNT) به ترتیب با ۱۴.۲۰، ۱۰.۷۴، ۱۰.۱۲، ۲۵.۸۴، و ۲۶.۴۲ درصد افزایش، بهترین عملکرد را از خود نشان داده‌اند.

با انتشار اخباری مبنی بر ارسال ۴۰۰ میلیون دلار ارز دیجیتال به یک آدرس اشتباه توسط صرافی کریپتودات‌کام و ایجاد شایعاتی در خصوص ورشکستگی احتمالی این صرافی، بسیاری از کاربران آن اقدام به خروج دارایی‌های خود کردند. در نتیجه‌، ارزش توکن بومی این صرافی، کرونوس (CRO)، پنجاه درصد کاهش یافت. مسئولان این صرافی طی اطلاعیه‌ای اعلام کردند که کل مبلغ واریزشده به این صرافی بازگردانده شده و تراز مالی آن هیچ مشکل ندارد. با توجه به افزایش ۲۵ درصدی قیمت کرونوس نسبت به روز گذشته، به نظر می‌رسد مشکلات صرافی کریپتودات‌کام برطرف شده باشند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید