تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

صحبت SBF درباره ۵.۵ میلیارد دلار کشف شده

پس از به‌روزرسانی بدهکاران FTX در مورد ۵.۵ میلیارد دلاری که توسط مدیران در طی تحقیقات کشف شد، مدیر عامل سابق FTX سم بنکمن فراید (SBF) در توییتر پستی را از خبرنامه Substack خود به اشتراک گذاشت. SBF اظهار داشت که ارائه منتشر شده توسط شرکت دعوی حقوقی Sullivan & Cromwell بسیار گمراه کننده است […]

پس از به‌روزرسانی بدهکاران FTX در مورد ۵.۵ میلیارد دلاری که توسط مدیران در طی تحقیقات کشف شد، مدیر عامل سابق FTX سم بنکمن فراید (SBF) در توییتر پستی را از خبرنامه Substack خود به اشتراک گذاشت. SBF اظهار داشت که ارائه منتشر شده توسط شرکت دعوی حقوقی Sullivan & Cromwell بسیار گمراه کننده است و FTX US دارای نقدینگی کافی است و همیشه بوده است.
 
SBF ادعای ارائه نادرست توسط شرکت دعوی قضایی کرد
Sam Bankman Fried (SBF) در پاسخ به بیانیه مطبوعاتی اخیر و سند ارائه ۲۰ صفحه‌ای صادر شده توسط بدهکاران FTX و مدیران فعلی بازسازی، اطلاعات بیشتری ارائه می‌دهد. بیانیه مطبوعاتی گزارش داد که بازرسان ۵.۵ میلیارد دلار دارایی نقدی پیدا کردند. در پاسخ، SBF وبلاگ جدیدی را در خبرنامه Substack خود ارسال کرد.
 
وی در توییتر اظهار داشت:
FTX US مانند همیشه دارای نقدینگی است. پست این بیانیه را تکرار می‌کند و اختلافات بین گزارش سالیوان و کرامول (S&C) و صفحه گسترده SBF را تأیید می‌کند.
 
او ادعای ارائه شده مبنی بر اینکه FTX US کسری دارد را رد می‌کند و معتقد است که FTX US ورشکسته نیست. SBF در آخرین پست وبلاگ خود گفت:
S&C ادعا می‌کند که FTX US کمبود دارد. این ادعا نادرست است. بر اساس داده‌های خود S&C که در همان جلسه دادگاه ارائه شد، FTX US تقریباً ۶۰۹ میلیون دلار دارایی (۴۲۸ میلیون دلار در حساب‌های بانکی، به اضافه ۱۸۱ میلیون دلار در توکن) داشت که تقریباً ۱۹۹ میلیون دلار از موجودی مشتری را پشتیبانی می‌کرد. FTX US هنگامی که به S&C واگذار شد دارای نفدینگی بود و تقریباً به طور قطع امروز هم دارای نقدینگی کافی باقی می‌ماند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید